Warsztaty Salsa LA – 28 października 2023

Kolejne warsztaty sięgające gwiazd!

Natalia Kawa i Rafał Nozdryn – Płotnicki 

Tancerze, profesjonaliści – w ich tańcu nie znajdziesz niedoskonałości. Mimo młodego wieku ich pracowitość, charyzma i sportowy duch walki zaprowadził na taneczne szczyty (taneczne CV znajdziesz na dole strony)

Gdy mamy takie perełki w Tarnowie, musimy wycisnąć z nich jak najwięcej dlatego znajdzie się coś dla tych co kochają salsę, ale również tancerki bachatowe będą miały swój czas na rozwój
3h warsztatów Salsy LA, poziom średniozaawansowany
2h warsztatów Lady Styling Bachata, poziom średniozaawansowany 

Można wykupić dwa osobne pakiety. 

Program:

10:30 – 12:30 Lady Styling Bachata – (120 min) 

 

13:45 – 15:15 Salsa LA – lekcja 1 (90 min)

15:30 – 17:00 Salsa LA – lekcja 2 (90 min)

 

Cena: 
Lady Styling Bachata – 110 zł / 1 os / 2 h 

Salsa LA – 140 zł / 1 os / 3 h 

Lady Styling Bachata (2h) + Salsa LA (3h) – opcja tylko dla dziewczyn, 210zł 

 

ZAPISY NA WARSZTATY

Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika:

1.) imię i nazwisko

2.) numer telefonu

3.) rodzaj zajęć  

Tytuł: WARSZTATY 28 października

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach salsy LA) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance. 

W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy. 

Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w salsa shine duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean show solo i salsa shine duo. Jest Mistrzynią Polski w kategorii salsa solo, bachata solo, salsa shine duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean show solo. 

Na co dzień oprócz realizowania pasji jako tancerka jest instruktorem, trenerem i choreografem. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju. Współpracuje z różnymi szkołami tanecznymi w Polsce i za granicą, prowadząc warsztaty, zajęcia taneczne a także tworząc choreografie, które można zobaczyć na wielu festiwalach czy zawodach tanecznych. Stworzyła także kobiecą grupę choreograficzną Mambonitas we Wrocławiu, w której realizuje się jako trener i choreograf. Jest organizatorką warszawskiego festiwalu Mambito. Jest pełna pozytywnej energii. Zaraża pasją innych a uśmiech nie znika z jej twarzy. Po prostu kobieta petarda. 

Rafał & Natalia – to wypływająca na świat para taneczna, znana w całym kraju ze swoich energetycznych i porywających publiczność pokazów. Kilkukrotnii Mistrzowie Polski i Europy w zawodach salsowych w federacjach IDO i WADF. Trzykrotni zwycięzcy prestiżowych konkursów Stargate Show na międzynarodowych festiwalach tanecznych – Berlin Salsa Congress, ElSol Festival oraz Amsterdam International Salsa Festival. Razem tworzą bardzo zgrany duet partnerów tanecznych ale i przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do salsy.  Prowadzą regularne zajęcia, kursy i warsztaty w Polsce i za granicą zawsze dając przy tym 100% siebie. Jako trenerzy i instruktorzy starają dzielić się swoją pasją i zarażać innych dobrą energią. Uważają, że w tańcu najważniejsza jest dobra zabawa!