Warsztaty Bachaty – 14 października 2023

Warsztaty bachaty sięgające gwiazd!

Poziom: 2h średniozaawansowany + (dla chętnych) 1h masterclass 

Dostaniesz strzał wiedzy i umiejętności od “warszawsko międzynarodowych”  instruktorów bachaty: Julia Martowicz i Dawid Gnatowski.

Bachata Flavor to połączenie pikantnego stylu z domieszką seksapilu i męskości, doprawionego szczyptą emocji i techniki. Wyjątkowo smakowity styl, którego trzeba spróbować!
Kilka słów o instruktorach. Przeczytaj, rzuć wszystko i zapisz się! Liczba miejsc mocno ograniczona. 

Julia: Ex-baletnica, która przerzuciła się na salsę i bachatę, bo więcej fun’u znajduje w interakcji z partnerem niż trzymaniu nogi przy głowie.
Mocne strony: zawsze z uśmiechem na twarzy; pomaga znaleźć „raz” w muzyce.
Słabe strony: ciężko ją ściągnąć z parkietu; namawia innych na taneczne aftery. 

Z tańcem związana już od 15 lat. Jako uczennica gdańskiej Szkoły Baletowej przez wiele lat kształciła się w technikach tańca klasycznego, współczesnego oraz charakterystycznego, a doświadczenie sceniczne zdobywała podczas występów m.in. na deskach Opery Bałtyckiej, Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Filharmonii Bałtyckiej. Chęć poznania bardziej socjalowych stylów tanecznych zaprowadziła ją na lekcje salsy i bachaty, a przygotowanie baletowe sprawiło, że Bachata Sensual, to styl w którym czuje się najlepiej. Założycielka Grupo Esencia Warsaw; oraz członkini grupy Luis&Andrea Team Warsaw. Gdy nie ma jej w Polsce, uczy w takich krajach jak Hiszpania, Dania, Szwecja czy Turcja. 

Dawid: od 2011 roku prowadzi warsztaty taneczne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pomaga ludziom spełniać marzenia o zostaniu tancerzem: szkoli instruktorów, trenuje tancerzy na zawody, prowadzi autorskie warsztaty z Men Stylingu, pomaga realizować indywidualne cele. Pisze liczne artykuły, vloguje i motywuje do tańca. Jest twórcą Akademii Bachaty oraz elitarnego kursu Men Stylingu, który wyzwala w mężczyznach prawdziwą męskość. 

Dawid wielokrotnie sprawdzał swoje umiejętność w międzynarodowych konkursach socialowych, na których dwukrotnie zdobywał pierwsze miejsce i został wyróżniony przez publiczność. Dodatkowo podczas swojego debiutu w Bachata Stars stanął na podium. Właśnie wtedy zrozumiał, że udało mu się to osiągnąć, dzięki ciężkiej pracy nad rozwojem swojego stylu. Teraz jego uczniowie wyróżniają się w tańcu szczególną wrażliwością na potrzeby partnera/ partnerki oraz świetną techniką i dynamiką ruchu.

Osiągnięcia Dawida: 1st place Social Competition 2016,  1st place Social Competition i nagroda publiczności 2017, 3 rd place Bachata Stars Poland 2018, 4 th place Social Competition France 2017

 

Konkrety:

Data: 14 października 2023 r.

Program:
15:30 – 16:30 – poziom średniozaawansowany (min. 6 miesięcy nauki) – Flavor Leading Following: naucz się prowadzić i odczytywać sygnały, dopasuj się do każdego stylu, zostań królem i królową socialowych imprez.
16:40 – 17:40 – poziom średniozaawansowany (min. 6 miesięcy nauki) – Flavor Movement: ciekawe innowacyjne kombinacje, których być może jeszcze nie wiedziałeś, daj nam się zaskoczyć!
zajęcia dodatkowe dla chętnych:
17:50 – 18:50 –  poziom zaawansowany  – Mastercalss* – limit 10 par  

21:30 – Salsoteka na 3 parkiety (uczestnicy warsztatów wchodzą za darmo, dla pozostałych wejście 25zł) Skład DJ-ski podamy w późniejszym terminie. 

*Mastercalss – zajęcia dodatkowe. Jeśli czujesz, że w Twoich żyłach płynie bachata i chcesz wzbić się na wyżyny z najlepszymi – te zajęcia są dla Ciebie. Wymóg zapisu w parze. Nie planujemy rotacji więc może się zapisać każdy, natomiast materiał będzie dostosowany do osób zaawansowanych. Limit 10 par.

Cena:

opcja nr 1 (tylko poziom średniozaawansowany, lekcja 1 i 2)
 90zł / 1 os – pierwsze 10 osób (kolejne osoby 100 zł)

opcja nr 2 (tylko masterclass, lekcja 3)
140zł / 2 os – pierwsze 5 par (kolejne pary 160zł), limit 10 par

opcja nr 3 (poziom średniozaawansowany + masterclass, lekcja 1, 2, 3)
150zł / 1 os 

 

Wstęp na salsotekę dla uczestników warsztatów: bezpłatne

Wstęp na salsotekę dla osób nie biorących udziału w warsztatach: 20 zł 

 

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona

ZAPISY NA WARSZTATY

Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika/uczestników:

1.) imię i nazwisko

2.) numer telefonu

3.) numer opcji  

4.) jeśli wybrałeś opcję z lekcjami masterclass podaj imię i nazwisko partnera/partnerki z którą się zapisujesz

Tytuł: WARSZTATY BACHATY Julia i Dawid

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.