Warsztaty Lady Styling Bachata – 28 października 2023

Kolejne warsztaty sięgające gwiazd!

Natalia Kawa i Rafał Nozdryn – Płotnicki

Tancerze, profesjonaliści – w ich tańcu nie znajdziesz niedoskonałości. Mimo młodego wieku ich pracowitość, charyzma i sportowy duch walki zaprowadził na taneczne szczyty (taneczne CV znajdziesz na dole strony)

Gdy mamy takie perełki w Tarnowie, musimy wycisnąć z nich jak najwięcej dlatego znajdzie się coś dla tych co kochają salsę, ale również tancerki bachatowe będą miały swój czas na rozwój
– 3h warsztatów Salsy LA, poziom średniozaawansowany
– 2h warsztatów Lady Styling Bachata, poziom średniozaawansowany

Można wykupić dwa osobne pakiety.

Program:

10:30 – 12:30 Lady Styling Bachata – (120 min)

 

13:45 – 15:15 Salsa LA – lekcja 1 (90 min)

15:30 – 17:00 Salsa LA – lekcja 2 (90 min)

 

Cena: 
Lady Styling Bachata – 110 zł / 1 os / 2 h

Salsa LA – 140 zł / 1 os / 3 h

Lady Styling Bachata (2h) + Salsa LA (3h) – opcja tylko dla dziewczyn, 210zł

 

ZAPISY NA WARSZTATY

Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika:

1.) imię i nazwisko

2.) numer telefonu

3.) rodzaj zajęć

Tytuł: WARSZTATY 28 października

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach salsy LA) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Natalia Kawa

Od najmłodszych lat jest związana z tańcem, który jest dla niej nie tylko pasją, ale także sposobem na życie. Specjalizuje się w różnych technikach tańca takich jak: salsa, bachata, merengue, jazz dance, modern jazz, tap dance.

W 2018 roku ukończyła dwuletni kurs instruktorski przy Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie o specjalizacji taniec jazzowy.

Jako tancerka wielostylowa, oprócz codziennych treningów bierze udział w Krajowych i Międzynarodowych zawodach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Do jej sukcesów należą m.in. Mistrzostwo Europy w salsa shine duo, II Wicemistrzostwo Europy w kategorii Caribbean show solo i salsa shine duo. Jest Mistrzynią Polski w kategorii salsa solo, bachata solo, salsa shine duo i Wicemistrzynią Polski w kategorii Salsa Pary i Caribbean show solo.

Na co dzień oprócz realizowania pasji jako tancerka jest instruktorem, trenerem i choreografem. Praca z innymi daje jej wiele radości i motywacji do dalszego rozwoju. Współpracuje z różnymi szkołami tanecznymi w Polsce i za granicą, prowadząc warsztaty, zajęcia taneczne a także tworząc choreografie, które można zobaczyć na wielu festiwalach czy zawodach tanecznych. Stworzyła także kobiecą grupę choreograficzną Mambonitas we Wrocławiu, w której realizuje się jako trener i choreograf. Jest organizatorką warszawskiego festiwalu Mambito. Jest pełna pozytywnej energii. Zaraża pasją innych a uśmiech nie znika z jej twarzy. Po prostu kobieta petarda.

Rafał & Natalia – to wypływająca na świat para taneczna, znana w całym kraju ze swoich energetycznych i porywających publiczność pokazów. Kilkukrotnii Mistrzowie Polski i Europy w zawodach salsowych w federacjach IDO i WADF. Trzykrotni zwycięzcy prestiżowych konkursów Stargate Show na międzynarodowych festiwalach tanecznych – Berlin Salsa Congress, ElSol Festival oraz Amsterdam International Salsa Festival. Razem tworzą bardzo zgrany duet partnerów tanecznych ale i przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do salsy.  Prowadzą regularne zajęcia, kursy i warsztaty w Polsce i za granicą zawsze dając przy tym 100% siebie. Jako trenerzy i instruktorzy starają dzielić się swoją pasją i zarażać innych dobrą energią. Uważają, że w tańcu najważniejsza jest dobra zabawa!