SalsoDyskoteka 4 parkiety + Bachata od podstaw + Food Truck – 2 lipca

Sun Salsa do najmniejszych nie należy więc możemy sobie poszaleć Druga w historii Tarnowa salso-dyskoteka na 4 parkiety, gdzie poczujesz się jak dziecko w wesołym miasteczku. Różnorodność stylów tanecznych spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a adres „Kochanowskiego 37” stanie się tej nocy wielkim centrum tańca. Pierwsza edycja przeszła nasze oczekiwania. Czy i tym razem tak będzie?
Tak jak ostatnio chłopaki z „Zakątek FoodTruck” zadbają o Wasze podniebienia i pełne brzuszki. Wóz stanie przed wejściem do szkoły.
Mało? Mamy propozycję dla tych, co przegapili start kursu bachaty od podstaw i aż ich skręca, że muszą czekać na kolejny. Przed salsoteką odbędą się warsztaty bachaty od podstaw. Uczestnictwo w warsztatach może być przepustką do dołączenia do grupy podstawowej (wtorki 20:30).
Zapraszamy każdego, komu nóżka chodzi gdy słyszy wesołe dźwięki!
Rozkład sal na salsotece:
Największa sala na dole – bachateros już nieraz dowiedli, że jak się bawić to w dużym gronie więc będą mogli rozwinąć skrzydła
Duża sala na górze – jeśli lubisz swojskie klimaty i disco nie jest Ci obce, to ta sala będzie Twoim domem. Tańce towarzyskie, 2na1 i inne klasyczne klimaty rozniosą się wśród klimatycznych światełek..
Średnia sala na górze – salseros potrafią zachować porządek jak w grze Tetris i zmieścić się na sali nawet, gdy spora ekipa wchodzi na parkiet
Mała sala na górze – miłośnicy urbankiz i kizomby to mistrzowie przytulania. Ich sala skłania do tego idealnie.
Konkrety:
Data: 2 lipca
Godzina:
21:00 – start imprezy
23:30 – FoodTruck się zawija (ostatni moment na zdobycie jedzenia)
2:00 – umowny koniec imprezy
Cena: 15zł (jeden bilet na wszystkie parkiety, cena nie obejmuje wejścia na warsztaty bachaty)
Adres:
Ul. Kochanowskiego 37 (w sąsiedztwie toru kartingowego Daytona, kieruj się w kierunku reklamy „Elit”)
Na samą salsotekę nie trzeba się zapisywać
**************************************************************************
Szczegóły warsztatów bachaty od podstaw:
Wyjdź z domu i pobrykaj tanecznie.
Zapraszamy na intensywny kurs od podstaw, a następnie practis taneczny zwany salsoteką, na którym utrwalisz zdobyte umiejętności i miło spędzisz czas.
Uczestnictwo w warsztatach może być przepustką do dołączenia do grupy podstawowej (wtorki 20:30).
Co możesz zyskać?
– singiel/singielka: nowe znajomości. Wspólna akcja pod tytułem “taniec” może być dobrym początkiem do poznania nowego kumpla/kumpelę czy miłości życia,
– para: uwielbienie w oczach Twojej dziewczyny, gdy usłyszy jakie plany macie na wieczór 😃,
– pragmatyk: nowe umiejętności do wykorzystania na innych imprezach tanecznych.
Data: 2 lipca (sobota)
Szczegóły:
18:30 do 19:30 – lekcja nr 1
19:40 do 20:40 – lekcja nr 2
21:00 – 2:00 – salsoteka
Cena: 70zł/1os – cena obejmuje 2h lekcji bachaty oraz wejście na salsotekę
Bachata – mieszanka wybuchowa; czasem energetyczna, a czasem romantyczna i sensualna. Szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.
Salsoteka – to impreza taneczna gdzie zamiast “umc, umc” usłyszysz takie rytmy jak salsę czy bachatę. Różnica jest również w atmosferze. To taka nasza większa domówka gdzie poznajesz sympatycznych ludzi, jak chcesz to tańczysz i bez specjalnej spiny miło spędzasz czas.
Co trzeba zrobić?
Zapisać się tylko tyle.
Nie musisz mieć partnera/partnerki, aby się zapisać.
Wyślij zgłoszenie na:
sunsalsa.kontakt@gmail.com
z dopiskiem WARSZTATY BACHATY 2 lipca
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Cena biletu na samą salsotekę: 15zł
Na samą salsotekę nie trzeba się zapisywać