Salsa L.A. od podstaw – 7 lipca

Jak spędzić przyjemne wakacje w mieście? W niektórych kwestiach nie możemy Wam pomóc:

  • jak ułożyć się na balkonie, aby powierzchnia do opalania była jak największa,
  • operowanie dymem z grilla, aby zachować dobre stosunki z sąsiadami
  • (w przypadku dzieci) jak przechytrzyć resztę, aby opanować najlepszą zabawkę na placu zabaw.

Te zagwostki zostawiamy Wam.

Mamy natomiast sposoby na wieczorne plany. Strzelamy nimi jak z gumki.

Zapraszamy na zajęcia od podstaw. Kursy startują w okresie wakacyjnym. Do września opanujesz podstawy, a jak Ci się spodoba to zostaniesz u nas na kolejnych stopniach wtajemniczenia. Zajęcia są w tygodniu, a w weekendy pośmigasz na naszych imprezach organizowanych tu i ówdzie (na Kantorii, w Sun Salsie itp.)

To co mamy do zaoferowania na już:

Zajęcia od podstaw w parach (możesz zapisać się sam/sama lub w parze)

  • Salsa LA – czwartek 19:00 lub 20:30, start kursu 7 lipca (napisz nam, która godz. bardziej Ci odpowiada)

Zajęcia solowe od podstaw

Zajęcia do których w każdej chwili można dołączyć:

Zajęcia solowe dla kobiet:

  • High Heels – piątek 18:30 i 19:30, można dołączyć (zarezerwuj mięjsce)
  • Lady Body Movement – poniedziałek 19:30 (start 4 lipca), można dołączyć

Zajęcia solowe dla mężczyzn:

  • Man Body Movement: poniedziałek 19:30 (start 4 lipca), można dołączyć – wymóg: znasz krok podstawowy bachaty)

Jeśli interesuje Cię inny kurs, z naszej oferty sunsalsa.pl niewymieniony powyżej – daj nam znać. Może właśnie od Twojego zgłoszenia zależy, czy wystartujemy z zapisami na kolejne kursy.

Zapisy: Wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę kursu, który Cię interesuje) na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com

Istotne informacje znajdziesz tutaj: TUTAJ

Pytania?

“Czy muszę zapisać się z partnerem / partnerką?” – jeśli masz taką możliwość to super! Natomiast nie jest to wymagane. Poinformuj nas o tym, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby na sali były równe proporcje partnerka / partner.

“Czy mój wiek jest odpowiedni?” – no ba! Jest idealny Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci.

“Czy są rotacje w parach?” – a owszem, bo widzimy w tym same zalety (lepsza integracja, szybsza nauka, możliwość wyłapywania błędów w prowadzeniu itp.). Natomiast jeśli nie chcesz rotować, to luzik. Tańczysz ze swoją drugą połówką, a my się nie czepiamy.

“Jestem zapisana/y. Co teraz?” – OMG. Już nie możemy się Ciebie doczekać! Nic szczególnego nie musisz robić. Cieszyć się! Płatności załatwiamy na miejscu, przed zajęciami (kartą lub gotówką). Warto przyjść nieco wcześniej z dwóch przyczyn:

  • poprosimy Cię o wypełnienie ankiety zdrowotnej (jednorazowo). Moment ten generuje kolejki.
  • nawigacja źle nawiguje dlatego za pierwszym razem ciężko do nas trafić. W naszej szkole obowiązują zapisy i każdy zapisany kursant dostaje SMS’a z dokładnym opisem dojazdu, ale lepiej dmuchać na zimne i wybrać się do nas nieco wcześniej. Najwyżej pozwiedzasz szkołę, napijesz się kawy, policzysz kafelki na korytarzu…

 “W co się ubrać?” – w to co chcesz! ALE: Dziewczyny, 20-centymetrowe szpile zostawmy na inne okazje. Panowie, jeśli wybierzesz zamiast koszulki koszulę, sprawdź czy nie ogranicza Twoich nowych, tanecznych ruchów. Tak naprawdę przyjmiemy Cię choćbyś przyszedł w tradycyjnym stroju Nowej Huty. Ważne! Obuwie na zmianę powinno być czyste i raczej nie z gumową podeszwą (tak, aby zbytnio nie trzymały się parkietu). Panie – sugerujemy buciki na niewysokim obcasie lecz jeśli czujesz, że to już zakrawa na pracę na wysokościach – balerinki lub inne płaskie buty też będą odpowiednie.

„Co to jest karnet?” – Karnet/pakiet obejmuje 4 następujące po sobie spotkania danego kursu. Inaczej mówiąc: ma termin ważności 4 tygodnie. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce CENNIK

Czekamy na Ciebie!