Bachata od podstaw – 2 lipca

Wyjdź z domu i pobrykaj tanecznie.
Zapraszamy na intensywny kurs od podstaw, a następnie practis taneczny zwany salsoteką, na którym utrwalisz zdobyte umiejętności i miło spędzisz czas.
Uczestnictwo w warsztatach może być przepustką do dołączenia do grupy podstawowej (wtorki 20:30).
Co możesz zyskać?
– singiel/singielka: nowe znajomości. Wspólna akcja pod tytułem “taniec” może być dobrym początkiem do poznania nowego kumpla/kumpelę czy miłości życia,
– para: uwielbienie w oczach Twojej dziewczyny, gdy usłyszy jakie plany macie na wieczór 😃,
– pragmatyk: nowe umiejętności do wykorzystania na innych imprezach tanecznych.
Data: 2 lipca (sobota)
Szczegóły:
18:30 do 19:30 – lekcja nr 1
19:40 do 20:40 – lekcja nr 2
21:00 – 2:00 – salsoteka
Cena: 70zł/1os – cena obejmuje 2h lekcji bachaty oraz wejście na salsotekę
Bachata – mieszanka wybuchowa; czasem energetyczna, a czasem romantyczna i sensualna. Szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.
Salsoteka –  to impreza taneczna gdzie zamiast “umc, umc” usłyszysz takie rytmy jak salsę czy bachatę. Różnica jest również w atmosferze. To taka nasza większa domówka gdzie poznajesz sympatycznych ludzi, jak chcesz to tańczysz i bez specjalnej spiny miło spędzasz czas.
Co trzeba zrobić?
Zapisać się tylko tyle.
Nie musisz mieć partnera/partnerki, aby się zapisać.
Wyślij zgłoszenie na:
sunsalsa.kontakt@gmail.com
z dopiskiem WARSZTATY BACHATY 2 lipca
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.