Warsztaty Tanga – 17 lipca

Warsztaty 17 lipca przeznaczone są dla osób średniozaawansowanych.
Zapraszamy Cię do tajemniczego świata tanga…
Tango – elegancja, szyk i zmysłowość, która sprawia, że taniec ten jest inny niż wszystkie
Zajęcia wyjątkowe z instruktorami z najwyższej półki.
Szczegóły
Data: 17 lutego
Godzina:
10:00 – 11:30 – lekcja 1 (90min)
11:40 – 13:10 – lekcja 2 (90min)
Cena : 130 zł/1os
Adres: Szkoła Tańca Sun Salsa, ul. Kochanowskiego 37, Tarnów
Chciałbyś rozpocząć przygodę z tangiem? Zbieramy również zapisy na kurs od podstaw, który wystartuje we wrześniu.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez email:
sunsalsa.kontakt@gmail.com
z dopiskiem TANGO 17 LUTEGO
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Masz pytania? Zadzwoń do nas: 608596346
Instruktorzy:
Ewa i Piotr poznali się w 2012 r. na jednej z krakowskich milong i od pierwszego momentu zwrócili na siebie uwagę. On kompozytor, ona tancerka. Ich odmienne doświadczenia prowadziły do częstych dyskusji i rozważań na temat tanga, które stało się wspólną pasją. Po krótkim czasie zostali parą, na scenie i w życiu prywatnym.
W 2017 r. przeprowadzili się do Włoch by doskonalić swoje umiejętności w szkole Gianpiero Galdiego, meastro tanga i wybitnego tancerza młodego pokolenia. Razem z jego zespołem Tangere, występowali na scenach m.in. w Palermo, Ravennie i Cluj-Napoca, a także jako solowa para na licznych festiwalach tanga w Polsce i za granicą. Obecnie przebywają w Krakowie, gdzie prowadzą własne studio tanga oraz projekt Tango Young.
Ewa jest zawodową tancerką, dyplomowaną nauczycielką tańca, psychologiem. Swoją edukację taneczną rozpoczęła jeszcze jako dziecko w rodzinnym Krakowie – od tańca towarzyskiego, techniki klasycznej, przeszła do tańca współczesnego, by na końcu dojść do tanga. Ukończyła studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego na dwóch kierunkach: psychologii i socjologii. Przez rok studiowała choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Ukończyła roczny kurs Terapii Tańcem i Ruchem organizowany przez Instytut DMT – Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie oraz roczne szkolenie Podstawy Choreografii Scenicznej pod kierownictwem Iwony Olszowskiej.
Piotr jest doktorem sztuki w dziedzinie muzyki, zawodowym tancerzem, nauczycielem tańca i tango DJ-em. Pochodzi z Krakowa, gdzie ukończył szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie skrzypiec oraz Akademię Muzyczną w dwóch specjalnościach: kompozycja oraz teoria muzyki. Rozwija się wielokierunkowo łącząc zagadnienia łączące dźwięk z ruchem oraz zgłębiając techniki improwizacji.