Charytatywna Salsoteka na 3 parkiety – 4 lutego 2023

Miniona Gala urodzinowa jeszcze bardziej podkręciła nasz optymizm i pozytywne myślenie. Jest tego tak dużo, że musimy się tym dobrem podzielić 😊 Nie miałam pomysłu jak to zrobić i wpadłam na pomysł, aby to dobro stało się namacalne… Dlatego:
Cały dochód z najbliższej salsoteki przeznaczę na akcję charytatywną
https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/marcel-kubis

Przybywajcie licznie i opowiedzcie o tym znajomym! Wejście na imprezę standardowo 20zł ale jeśli chcesz wpłacić więcej – nie krępuj się. Zaszalejmy i zróbmy coś wielkiego razem!

Jeśli nie możesz pojawić się na imprezie, jest opcja wpłaty pieniędzy bezpośrednio na konto Fundacji (w powyższym linku znajdziesz szczegóły) lub możesz również wrzucić pieniądze do specjalnej puszki stojącej na recepcji.

****************
Zapraszamy na salsotekę na 3 parkiety (salsa, bachata, kizomba i urbankiz)
Szosti rozgości się na parkiecie bachatowym, natomiast w salach obok popłyną: salsa, kizomba i urbankiz. Różnorodność stylów tanecznych spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie, a adres „Kochanowskiego 37” stanie się tej nocy wielkim centrum tańca.
Zapraszamy każdego, komu nóżka chodzi gdy słyszy wesołe dźwięki!
Rozkład sal:
DJ Szosti – duża sala na górze – bachateros już nieraz dowiedli, że jak się bawić to w dużym gronie więc będą mogli rozwinąć skrzydła
Średnia sala na górze – salseros potrafią zachować porządek jak w grze Tetris i zmieścić się na sali nawet, gdy spora ekipa wchodzi na parkiet
Mała sala na górze – miłośnicy urbankiz i kizomby to mistrzowie przytulania. Ich sala skłania do tego idealnie.
Konkrety:
Data: 4 lutego (SOBOTA)
Godzina:
21:00 – start imprezy
2:00 – umowny koniec imprezy (z opcją przedłużenia)
Cena: 20zł (jeden bilet na wszystkie parkiety)
Adres:
Ul. Kochanowskiego 37 (w sąsiedztwie toru kartingowego Daytona, kieruj się w kierunku reklamy „Elit”)