Tango argentyńskie od podstaw – 28 stycznia

Zapraszamy Cię do tajemniczego świata tanga…

Tango – elegancja, szyk i zmysłowość, która sprawia, że taniec ten jest inny niż wszystkie

Zajęcia wyjątkowe z instruktorami z najwyższej półki.

Szkoła Tańca Sun Salsa podjęła się wyzwaniu zorganizowania regularnych lekcji tanga w Tarnowie. Kursanci dzielnie zgłębiają tajniki tego tańca na zajęciach w każdy wtorek (grupa podstawowa godz. 19:00 i grupa średniozaawansowana godz. 20:30).

Chcesz do nich dołączyć?

Kurs tanga argentyńskiego od podstaw:

Data: 28 stycznia
Godzina: od 16:00 do 19:20
Cena: 150zł /1 os / 3h zajęć

Warsztaty będą “przepustką” do dołączenia do grupy podstawowej (regularne zajęcia we wtorek o 19:00). Warsztaty przeznaczone do osób nie mających wcześniej kontaktu z tańcem. Jeśli kiedyś tańczyłeś/tańczyłaś tango – poinformuj nas o tym, a my indywidualnie dobierzemy dalszą ścieżkę Twojej nauki.

ZAPISY:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez email: sunsalsa.kontakt@gmail.com lub telefoniczny 608596346

 

Instruktorzy:
Ewa i Piotr poznali się w 2012 r. na jednej z krakowskich milong i od pierwszego momentu zwrócili na siebie uwagę. On kompozytor, ona tancerka. Ich odmienne doświadczenia prowadziły do częstych dyskusji i rozważań na temat tanga, które stało się wspólną pasją. Po krótkim czasie zostali parą, na scenie i w życiu prywatnym.
W 2017 r. przeprowadzili się do Włoch by doskonalić swoje umiejętności w szkole Gianpiero Galdiego, meastro tanga i wybitnego tancerza młodego pokolenia. Razem z jego zespołem Tangere, występowali na scenach m.in. w Palermo, Ravennie i Cluj-Napoca, a także jako solowa para na licznych festiwalach tanga w Polsce i za granicą. Obecnie przebywają w Krakowie, gdzie prowadzą własne studio tanga oraz projekt Tango Young.
Ewa jest zawodową tancerką, dyplomowaną nauczycielką tańca, psychologiem. Swoją edukację taneczną rozpoczęła jeszcze jako dziecko w rodzinnym Krakowie – od tańca towarzyskiego, techniki klasycznej, przeszła do tańca współczesnego, by na końcu dojść do tanga. Ukończyła studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego na dwóch kierunkach: psychologii i socjologii. Przez rok studiowała choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Ukończyła roczny kurs Terapii Tańcem i Ruchem organizowany przez Instytut DMT – Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie oraz roczne szkolenie Podstawy Choreografii Scenicznej pod kierownictwem Iwony Olszowskiej.
Piotr jest doktorem sztuki w dziedzinie muzyki, zawodowym tancerzem, nauczycielem tańca i tango DJ-em. Pochodzi z Krakowa, gdzie ukończył szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie skrzypiec oraz Akademię Muzyczną w dwóch specjalnościach: kompozycja oraz teoria muzyki. Rozwija się wielokierunkowo łącząc zagadnienia łączące dźwięk z ruchem oraz zgłębiając techniki improwizacji.