Bachata Glow Up – 25 marca 2023

Gwiazda zawita do Sun Salsy

Adriana Drozdowicz – Zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w Międzynarodowym Konkursie Bachata Social Competition 2018 oraz III miejsce na BachataStars Poland 2018. Leaderka Polskiego Teamu Światowego Projektu Judith Cordero – Judith Ladies Styling a aktualnie prowadząca grupę taneczną Adriana Ladies Team. Współtworzy międzynarodową parę taneczną Duda&Adriana, prowadząc warsztaty na wielu festiwalach w Polsce i za granica a na co dzień zajęcia w warszawskich szkołach tańca – Salsa Libre oraz Abra Studio. Współzałożycielka tanecznego domu online e-Bachata.com oraz prezes Fundacji Tańcz od Serca, która prężnie działa w środowisku. Jest przykładem, że wierząc w siebie możesz żyć takim życiem jakie sobie wymarzysz i zapracujesz. Dlatego swoje podopieczne poprzez taniec uczy zwiększania swojego poczucia własnej wartości, odnajdywania swojej kobiecości i wyrażania jej, bo uważa to za najskuteczniejsza droga do siebie i do swojej pewności. Znana z tworzenia kreatywnych kobiecych projektów video, które oprócz tańca pokazują ważne dla niej wartości.

Zajęcia solowe dla kobiet

Poziom: uczęszczasz na zajęcia bachaty (lub lady styling bachata) min. 6 miesięcy

Data: 25 marca 2023 r.

Program:
12:00 – 13:00 Technika&Balans
13:10 – 14:10 Pomysł na Styling – jak łatwo zrobić coś z ‘niczego’. Twoja baza bachatowa (Dominicana&Sensual)
14:20 – 15:20 Choreografia – jeśli lubisz wyzwania, ostatnie 5 min poświęcimy na nagranie choreografii (dla chętnych)

Cena:
130zł / 1 os / 3h

Zapisy:
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane:
1.) imię i nazwisko
2.) numer telefonu

Tytuł: WARSZTATY Glow Up z Adrianą

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc) oraz numer konta.

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możesz przekazać swój bilet innej osobie. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.