Warsztaty High Heels – 5 sierpnia

Zapraszamy na warsztaty HIGH HEELS

Plan działania: pierwszą połowę warsztatów poświęcimy na naukę kilku technik stylu HIGH HEELS, a następnie, łącząc sekwencje stworzymy krótką choreografię.

Poziom: OPEN

Data: 5 sierpnia

Program:

12:00 – 13:30 Technika
13:30 – 15:00 Choreografia

Cena:
130 zł / 3h / 1 os – do 4 sierpnia

150 zł – w dniu warsztatów

Liczba miejsc ograniczona

Instruktorka: Marzena Suder – tancerka, instruktor, choreograf. Swój warsztat szkoliła w najlepszych szkołach tańca na Świecie m.in Los Angeles ( Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex, Edge), Londyn (Pineapple, Base, Studio 68) Włochy oraz Polska. Marzena to bardzo żywiołowa i sympatyczna kobieta, która swoją energią przyciąga innych, zarażając ich pozytywnym nastawieniem do życia i miłością do tańca. Oprócz licznych osiągnięć (m.in. zwycięstwo na Mistrzostwach Polski cheerleaders) Marzena ma na swoim koncie występy u takich gwiazd jak :Cleo, Kaen, Reni Jusis, Jesika, Eric Prydz, Boney M. Jest wszechstronną tancerką. Jej zapał i determinacja wielokrotnie mogliśmy widzieć w telewizji na takich występach jak Sylwester z Polsatem, Mistrzostwa w Skokach Narciarskich czy też show w największym Parku Rozrywki w Polsce – Energylandia.

 

Zapisy:
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane:
1.) imię i nazwisko
2.) numer telefonu

Tytuł: WARSZTATY High Heels – 5 sierpnia

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałaś dopisana do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc) oraz numer konta.

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możesz przekazać swój bilet innej osobie. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.