Urbankiz – kurs wakacyjny, 4 spotkania

Zapraszamy na wakacyjny kurs Urbankiz

Słyszysz „urbankiz” i zastanawiasz się co to za cudo?

Parę słów o tym stylu tanecznym:
Poprzez Urbankiz możesz w sposób szczególny wyrazić swoją osobowość i emocje. To taniec, który pozwala każdemu znaleźć własny styl wykorzystując wyćwiczoną na zajęciach zręczność, precyzję ruchów i koordynację. Zachęca do eksperymentowania, improwizacji i kreatywnego podejścia do tańca, a muzyka (obejmuje różnorodne gatunki muzyczne) tworzy niepowtarzalny klimat na zajęciach i imprezach. Wszystkie wielkie miasta w Polsce oszalały na punkcie tego stylu. Swoją popularnością powoli wygryza nawet popularną salsę!

Ważne. Mamy w Sun Salsie to szczęście, że uczą u nas NAJLEPSI instruktorzy urbankiz w Polsce. Doceniani nie tylko na rodzimym podwórku, ale również na arenie międzynarodowej.

Kama i Paweł – tworzą parę od której nie można oderwać wzroku. Instruktorzy certyfikowani przez Carolę i Curtisa (założyciela stylu) oraz pierwsza para na świecie (jedyna w Polsce) wybrana do grupy C&C Dance Company. LINK – znajdziesz tu filmiki z ich nagraniami

Zajęcia w parach ale…
Nie masz pary? Zgłoś się sam! Robimy wszystko, aby finalnie na sali były porównywalne proporcje (partnerka – partner). Podczas zajęć obowiązują zmiany w parach (chyba, że życzysz sobie nie zmieniać się w swojej parze) dlatego nie ważne czy przyjdziesz ze swoją miłością, kolegą / koleżanką z pracy czy ledwo poznanym tajemniczym nieznajomym – i tak obtańczysz całą salę i to kilka razy!

Rozgrzany przez nas parkiet ostudzi klimatyzacja 😀

Jest to kurs wakacyjny obejmujący 4 spotkania z opcją przedłużenia kursu (o ewentualnej kontynuacji zajęć porozmawiamy z chętnymi na czwartym spotkaniu). W odróżnieniu od tradycyjnych kursów regularnych prowadzonych w naszej szkole – tym razem nie ma możliwości wykupienia pojedynczych zajęć.

 

Daty spotkań:
9, 16, 23, 30 sierpnia (środy)

Godzina: 20:30 – 22:00

Cena: 150zł / 4 lekcje po 90 min

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy:

608596346

lub ZAPISY

sunsalsa.kontakt@gmail.com