Gala Urodzinowa, Salsoteka – 21 stycznia 2023

  • 15 października 2022

10 lat Sun Salsy

10 lat historii, która zaczęła się tak bardzo niewinnie…

Mnóstwo chwil szczęśliwych, zabawnych, wzruszających, ale także kilka smutnych i trudnych. Świat stworzony przez każdego z Was, kto choć na chwilę zawitał do nas. To nasze wspólne dzieło nabierające rumieńców i rosnące w oczach.

10 lat to poważna sprawa wymagająca specjalnego anturażu, dlatego tym razem urodziny będziemy świętować w sposób wyjątkowy!

Rozpoczniemy uroczystą Galą Urodzinową w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej w Tarnowie, a następnie poszalejemy na salsotece w siedzibie Sun Salsy

Program:

15:00 – Gala Urodzinowa (pokazy taneczne instruktorów i kursantów, torcik i kto wie co jeszcze)
Miejsce: Sala Koncertowa Szkoły Muzycznej, ul. Lippóczy’ego 4, Tarnów

21:00 – Salsoteka na 3 parkiety (potwierdzony DJ Jorge – creme de la creme wśród DJ salsowych)
Miejsce: Szkoła Tańca Sun Salsa, ul. Kochanowskiego 37, Tarnów

 

Cena:

Gala urodzinowa: BRAK MIEJSC

Salsoteka:
Wejście TYLKO na salsotekę – 20zł
Wejściówki będą sprzedawane w dniu imprezy. Jednak mam gorącą prośbę: jeśli planujecie w niej uczestniczyć wklikajcie się „WEZMĘ UDZIAŁ” na wydarzeniu FB. Planujemy naprawdę sporą liczbę gości, a ze względów bezpieczeństwa nie chcę dopuścić do przepełnienia. Wasz „wklik” będzie bardzo pomocny w organizacji.

 

 

Jeśli udało Ci się zakupić bilet (na Galę): Cena obejmuje wejście na galę i salsotekę. Bilety wykupione przez Internet są do odebrania w recepcji. Jeśli jesteś spoza Tarnowa i nie możesz odebrać biletu, napisz do nas, abyś trafił/a na listę gości sunsalsa.kontakt@gmail.com. Bilet jest niezbędny, aby wejść na galę i na salsotekę. Liczba miejsc ograniczona! Zwrotów nie przewidujemy, jednak możesz przekazać bilet innej osobie.