Kursy od podstaw, zasady zajęć w wakacje i inne ważne kwestie

Wiosna nam przelatuje, może myślisz już o wakacjach ale… hola, hola! U nas nie ma, że laba i leżenie plackiem. Poczytaj o szczegółach:

Trzy ważne kwestie:

 1. Poniżej przedstawiam kursy od podstaw startujące w wakacje oraz te grupy do których możesz dołączyć JUŻ.
 2. Planowo w wakacje nie mamy przerwy w zajęciach. Natomiast będziemy z Wami w kontakcie i indywidualnie, z każdą grupą z osobna, określimy plany ewentualnego zawieszenia zajęć na czas wakacyjny
 3. Zdajemy sobie sprawę, że możesz należeć do osób, które znają słowo „urlop” nie tylko z opowiadań znajomych ;). Dlatego na okres od 1 czerwca do 31 sierpnia wprowadzamy możliwość zawieszenia karnetu na DWA tygodnie (standardowo, można zawiesić tylko jedną lekcję. Jeśli jeszcze nie masz tej zasady wpisanej w pamięć, poczytaj o tym tutaj: cennik ) WARUNEK: przed dłuższą nieobecnością zgłaszasz nam od kiedy do kiedy Cię nie ma. Nie ma możliwości „przedłużania” nieobecności w trakcie. Jedna krótka wiadomość do nas i tyle.
 4. W wakacje organizujemy dość często imprezy taneczne zwane salsotekami. Zaglądaj na nasze aktualności

 

To co mamy do zaoferowania:

Zajęcia od podstaw w parach (możesz zapisać się sam/sama lub w parze)

 • Salsa LA – czwartek 19:00 lub 20:30, start kursu 7 lipca (napisz nam, która godz. bardziej Ci odpowiada)

Zajęcia solowe od podstaw

Zajęcia do których w każdej chwili można dołączyć:

Zajęcia solowe dla kobiet:

 • Belly Dance (taniec brzucha) – poniedziałek 18:00, można dołączyć
 • High Heels – piątek 18:30 i 19:30, można dołączyć
 • Lady Body Movement – piątek 19:30, można dołączyć

Zajęcia solowe dla mężczyzn:

 • Man Body Movement: piątek 19:30 (można dołączyć, grupa OPEN – wymóg: znasz krok podstawowy bachaty)

Zajęcia solowe dla dzieci:

Jeśli interesuje Cię inny kurs, z naszej oferty sunsalsa.pl niewymieniony powyżej – daj nam znać. Może właśnie od Twojego zgłoszenia zależy, czy wystartujemy z zapisami na kolejne kursy.

Zapisy: Wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę kursu, który Cię interesuje) na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com

Istotne informacje znajdziesz tutaj: TUTAJ

Pytania?

“Czy muszę zapisać się z partnerem / partnerką?” – jeśli masz taką możliwość to super! Natomiast nie jest to wymagane. Poinformuj nas o tym, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby na sali były równe proporcje partnerka / partner.

“Czy mój wiek jest odpowiedni?” – no ba! Jest idealny Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci.

“Czy są rotacje w parach?” – a owszem, bo widzimy w tym same zalety (lepsza integracja, szybsza nauka, możliwość wyłapywania błędów w prowadzeniu itp.). Natomiast jeśli nie chcesz rotować, to luzik. Tańczysz ze swoją drugą połówką, a my się nie czepiamy.

“Jestem zapisana/y. Co teraz?” – OMG. Już nie możemy się Ciebie doczekać! Nic szczególnego nie musisz robić. Cieszyć się! Płatności załatwiamy na miejscu, przed zajęciami (kartą lub gotówką). Warto przyjść nieco wcześniej z dwóch przyczyn:

 • poprosimy Cię o wypełnienie ankiety zdrowotnej (jednorazowo). Moment ten generuje kolejki.
 • nawigacja źle nawiguje dlatego za pierwszym razem ciężko do nas trafić. W naszej szkole obowiązują zapisy i każdy zapisany kursant dostaje SMS’a z dokładnym opisem dojazdu, ale lepiej dmuchać na zimne i wybrać się do nas nieco wcześniej. Najwyżej pozwiedzasz szkołę, napijesz się kawy, policzysz kafelki na korytarzu…

 “W co się ubrać?” – w to co chcesz! ALE: Dziewczyny, 20-centymetrowe szpile zostawmy na inne okazje. Panowie, jeśli wybierzesz zamiast koszulki koszulę, sprawdź czy nie ogranicza Twoich nowych, tanecznych ruchów. Tak naprawdę przyjmiemy Cię choćbyś przyszedł w tradycyjnym stroju Nowej Huty. Ważne! Obuwie na zmianę powinno być czyste i raczej nie z gumową podeszwą (tak, aby zbytnio nie trzymały się parkietu). Panie – sugerujemy buciki na niewysokim obcasie lecz jeśli czujesz, że to już zakrawa na pracę na wysokościach – balerinki lub inne płaskie buty też będą odpowiednie.

„Co to jest karnet?” – Karnet/pakiet obejmuje 4 następujące po sobie spotkania danego kursu. Inaczej mówiąc: ma termin ważności 4 tygodnie. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce CENNIK

Czekamy na Ciebie!