Zajęcia taneczne dla dzieci, a w sali obok dla mam – start 24 września 2021

Do wszystkich mam! I nie tylko…

Uwaga!

Nie ma konieczności zapisania się w pakiecie. Czyli jeśli chcesz oddać dziecko w nasze ręce, a sama iść w tym czasie na zakupy… OK! A może chcesz zapisać się sama na zajęcia… też OK! Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom organizujemy równolegle działające kursy:

Lady Styling i zajęcia dla dzieci

Podczas gdy Wy będziecie się dobrze bawić na zajęciach Lady Styling Wasze dzieci, w sali obok będą pod najlepszą opieką uczyły się tańca disco.

Dla dzieci obowiązują dwie grupy wiekowe:

16:30 – grupa wiekowa młodsza (6-8 lat)

17:30 – grupa wiekowa starsza (9-12 lat)

Odpowiednio, dla mam mamy propozycje zajęć:

16:30 – Lady Styling Mix

17:30 – Lady Styling Mix

 

Zajęcia dla dzieci – disco dance

Instruktor:

Marzena Suder – tancerka, instruktor, choreograf. Swój warsztat szkoliła w najlepszych szkołach tańca na świecie, m.in. Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex, Edge w Stanach Zjednoczonych oraz w londyńskich: Pineapple, Base i Studio 68.

Oprócz licznych osiągnięć turniejowych (m. in zwycięstwo na Mistrzostwach Polski Cheerleaders) Marzena ma na swoim koncie występy na największych polskich scenach u boku takich gwiazd jak: Cleo, Kaen, Reni Jusis, Jesika, Eric Prydz czy Boney M. Jest wszechstronną tancerką, a jej zapał i talent wielokrotnie mogliśmy podziwiać w telewizji w czasie produkcji „Sylwester z Polsatem”, podczas mistrzostw w skokach narciarskich, czy też show w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii.

Na co dzień jest instruktorką w Egurrola Dance Studio w Krakowie.

Zajęcia dla kobiet – Lady Styling Mix naprzemiennie będziemy poświęcać daną lekcję na żywiołową salsę lub namiętną bachatę. To propozycja nie tylko dla mam, których dzieci w sali obok mają disco dance, ale również dla wszystkich kobiet chcących się wytańczyć, zgubić zbędne kilogramy,  a przy okazji  wydobyć kobiece ruchy często przysłonięte życiem codziennym.

Instruktorki:

Edyta Zajezierska – nasz sunsalsowy talent. Roztańczona od dziecka (treningi tańca towarzyskiego, cheerleading), a od kilku lat związana z salsą i wszystko co z nią związane. Ciężka praca, warsztaty z najlepszymi, talent oraz zauważalna miłość do tańca, były podstawą do rozpoczęcia kariery instruktorskiej. Na zajęciach przekazuje kursantkom wszystkie triki, aby mogły zachwycać tak jak ona.

Joanna Sanocka – zajęcia z nią to mieszanka sporej dawki techniki zdobytej u najlepszych instruktorów na świecie z zachowaniem atmosfery zabawy i przyjemności jaką daje taniec.

Zapisy:

Wyślij zgłoszenie na sunsalsa.kontakt@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.