Warsztaty taneczne dla kobiet – 5 marca

W naszej szkole wiemy, jak bardzo dziewczyny pragną pięknie wyglądać na parkiecie, a przy tym wyrazić siebie i przede wszystkim czuć się kobieco. Dlatego mamy sporą ofertę zajęć przygotowaną tylko dla nich!
💃Zapraszamy na zajęcia taneczne dla kobiet.
Dwa poziomy zaawansowania:
🔹poziom I – postaw z nami pierwsze kroki salsy i bachaty (całkowicie od podstaw)
🔹poziom II – dla osób tańczących min. 3 miesiące, (niekoniecznie reggaeton…), zajęcia będą prowadzone troszkę szybciej niż na poziomie I
POZIOM I (od podstaw)
13:30 – 14:30 – Lady Styling Salsa, instruktorka Edyta
14:40 – 15:40 – Lady Styling Bachata, instruktorka Aga
POZIOM II (dla osób tańczących min 3. salsę LUB high heels LUB bachatę)
13:30 – 14:30 – Salsa Solo, instruktorka Heidi
14:40 – 15:40 – Reggaeton, instruktorka Heidi
15:50 – 16:50 – High Heels, instruktorka Heidi
👉Cena:
1 lekcja: 40zł
2 lekcje: 70zł
3 lekcje (poziom II): 100zł
👉Liczba miejsc ograniczona
👉Zapisy
Wyślij zgłoszenie na:
sunsalsa.kontakt@gmail.com
z dopiskiem DZIEŃ KOBIET
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, a także który poziom zaawansowania wybierasz. W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możesz przekazać swój bilet innej osobie. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
👌 Kim są nasze instruktorki:
Aleksandra “Heidi” Gajewska – Wszechstronna tancerka i charyzmatyczna instruktorka o niezwykłej wrażliwości do tańca. Miłośniczka muzyki i kultury latynoamerykańskiej. Manager artystyczny krakowskiej szkoły Salsa House. Jako tancerka i instruktorka współpracowała z licznymi ośrodkami tańca nie tylko w Polsce, ale i w Hiszpanii, Portugalii oraz JL Dance Studio w Meksyku. Tancerka kubańskiej grupy Havana Dreams działającej na terenie Hiszpanii. Jako solistka ma na swoim koncie 1. miejsce w pojedynkach tanecznych na Kongresie Reggaeton vs Dancehall w Katowicach (2016) oraz 2. miejsce w Stargate Shows El Sol Warsaw Salsa Festival (2016). Obecnie współpracuje z Salsa House, Studio Tańca OFFicyna oraz Reggaeton vs Dancehall Academy.
Aga Trojak – Na pierwszy rzut oka malutka kruszynka, lecz gdy jest potrzeba budzi się w niej natura konkretnej nauczycielki. Tancerka zawstydzająca gibkością. Jej zajęcia to czysta przyjemność dla nowych adeptek zajęć: Lady Styling Bachata oraz Bachata w parach.
Edyta Zajezierska – Nasz sunsalsowy talent. Roztańczona od dziecka (treningi tańca towarzyskiego, cheerleading), a od kilku lat związana z salsą i wszystko co z nią związane. Ciężka praca, warsztaty z najlepszymi, talent oraz zauważalna miłość do tańca, są podstawą do rozpoczęcia kariery instruktorskiej. Na zajęciach stara się przekazać kursantkom wszystkie triki, aby mogły zachwycać tak jak ona.