Warsztaty Bachaty z gwiazdami – Kornel & Malwi – 17 lipca 2021

17 lipca 2021 – wielki dzień dla bachateros Tarnowa i podejrzewam całej południowej Polski. Kolejne warsztaty bachaty sięgające gwiazd!
Kornel Cebulski – tancerz i instruktor bachaty z Krakowa. Już niespełna rok po postawieniu swoich pierwszych kroków na parkiecie, rozpoczął działalność pedagogiczna w jednej z najbardziej prestiżowych szkół bachaty w Polsce. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych festiwalach i kongresach. Taniec Kornela to bachata ozdobiona technikami ze stylów streetowych, takich jak hip-hop czy dancehall, a znakiem charakterystycznym jest musicality. Podczas warsztatów kładzie szczególny nacisk na technikę, relacje pomiędzy partnerami oraz emocje w tańcu. Uwaga – poziom energii na zajęciach jest niebezpieczne wysoki, a dawka humoru powoduje stały uśmiech na twarzy!
Malwina Uzdejczyk – tancerka z pasji i serca, instruktorka z powołania. Swoje pierwsze taneczne kroki postawiła już w wieku 11 lat, niespełna 10 lat później trafiła na pierwszy kurs bachaty. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, która wywarła ogromną chęć dążenia do bachatowej perfekcji. Duży wpływ na taniec Malwiny mają inne style, w których równolegle się doskonaliła: Klasyka, Jazz, Hip-hop, taniec współczesny. W roku 2017 zdobyła Mistrzostwo Polski w stylu Urban Fusion. Największy nacisk stawia naukę techniki oraz wyrażania uczuć w tańcu.
Szczegóły warsztatów:
Poziom: minimum 4 miesiące nauki
Data: 17 lipca 2021
Program:
14:00 – 15:00 – Technika Bachatowa – niezbędnik każdego bachatero i bachatery
15:10 – 16:10 – Social Dance Styling – dorzuć smaczki do tańca w parze
16:10 – 16:50 – Przerwa obiadowa
16:50 – 17:50 – Bachata Tricks – zaskocz ją w tańcu
18:00 – 19:00 – Bachata Sensual – Best of K&M (Kornel i Malwi sprzedają swoje najlepsze figurki )
19:30 – 2:00 – salsoteka (dla uczestników warsztatów wstęp za darmo – dla pozostałych osób 15 zł)
Cena:
I PRÓG CENOWY do 11 lipca
couple pass – 200zł – para
single pass – 110zł – 1 osoba
II PRÓG CENOWY od 12 lipca
couple pass – 240zł – para
single pass – 140zł – 1 osoba
Liczba miejsc mocno ograniczona!
ZAPISY NA WARSZTATY
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika/uczestników:
1.) imię/imiona i nazwisko/nazwiska
2.) numery telefonów
3.) rodzaj passa
Tytuł: WARSZTATY BACHATY 17 lipca
W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zachęcamy do zapisów w parach.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.