Warsztaty Bachaty – 3 lipca 2021

Zapraszamy na warsztaty z Madzią i Adamem!
Bachata – jeden z najbardziej namiętnych tańców. Jest kojarzona z charakterystycznym ruchem bioder oraz bliskością partnerki i partnera. Szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.
Instruktorzy: Magda i Adam to najnowsze skarby w Sun Salsie sprowadzone z Krakowa. Tańczą ze sobą od pięciu lat nieustannie wznosząc się na bachatowe wyżyny. Ich zajęcia to mieszanka konkretów technicznych, energii i wiedzy przekazywanej w bardzo przystępny sposób.
Szczegóły:
Poziom: min. 3 miesiące nauki
Data: 3 lipca
Godzina:
10:30 – 12:00 lekcja 1
12:10 – 13:40 lekcja 2
Cena:
80zł (za dwie lekcje, 3h, 1 os)
150zł (za dwie lekcje, 3h, para)
Zapisy solo lub w parach
Liczba miejsc ograniczona
ZAPISY NA WARSZTATY
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika/uczestników:
1.) imię/imiona i nazwisko/nazwiska
2.) numery telefonów
Tytuł: WARSZTATY BACHATY – Madzia i Adam
W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zachęcamy do zapisów w parach.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.