Warsztaty Bachaty – 20 czerwca 2021

Zapraszamy na warsztaty z Mateuszem Wykurzem i Anią Warkowską z krakowskiej szkoły Sabrosa Dance Studio – najstarszej szkoły salsy w Krakowie.
Mateusz Wykurz
Tańczy bachatę od 9 lat. Obecnie ten styl całkowicie zawładnął jego światem. W latach 2012 – 2013 mieszkał w Sevilli, gdzie miał okazję uczyć się tańca na regularnych kursach od najlepszych instruktorów w tej dziedzinie – Daniel y Desirée, Korke y Judith, Gabriel Y Begonia itd. Nieprzerwanie od ponad 5 lat organizuje imprezy bachatowe integrując środowisko taneczne. DJ i animator. Stały bywalec wszelkich eventów sensualowych – imprez, warsztatów i festiwali. Organizator Báilame Cracow Bachata Festival – Wielkiej Polskiej Integracjii Bachatowej!
Ania Warkowska
Zaczynała niepozornie od kizomby i tango. Od ponad 5 lat związana z bachatą. Tańczyła w formacji bachatowej zdobywając w ten sposób doświadczenie sceniczne. Totalnie zakręcona na punkcie muzyki latynoamerykańskiej. W tańcu liczy się dla niej odzwierciedlenie emocji, kontakt z drugą osobą i oczywiście dobra zabawa. Zdarzył jej się taniec i tak zaczęła się prawdziwa taneczna miłość. Zwyciężczyni krakowskiego konkursu „Bachata Social Cup 2018”.
To co ich charakteryzuje na parkiecie to przede wszystkim sto procent socialu. Oprócz Bachaty Sensual mocno zakręceni na punkcie nowego trendu w bachacie – Bachaty Urbany / Fusion. Najważniejsze w tańcu są dla nich relacja z partnerem, emocje, musicality oraz technika czyli delikatne i czyste prowadzenie.
Szczegóły:
Poziom: minimum 5 miesięcy nauki
Data: 20 czerwca 2021
Adres: Sun Salsa, ul. Kochanowskiego 37, 33-100 Tarnów
Program:
14:00 – 15:00 – lekcja 1
15:10 – 16:10 – lekcja 2
16:30 – 17:30 – lekcja 3
17:40 – 18:40 – lekcja 4
19:00 – 23:00 practis (dla uczestników warsztatów GRATIS)
Cena:
120zł /4h – 1 osoba
200zł /4h – para
Uwaga! Jeśli uczestniczyłeś w warsztatach 23 stycznia 2021 z Madzią i Adamem masz 10zł zniżki na osobę. Poinformuj nas o tym w zgłoszeniu.
ZAPISY NA WARSZTATY
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika/uczestników:
1.) imię i nazwisko
2.) numer telefonu
3.) jeśli zapisujesz się w parze – imię i nazwisko partnera/partnerki
4.) ewentualna informacja, że uczestniczyłeś w warsztatach 23 stycznia z Madzią i Adamem i należy Ci się zniżka
Tytuł zgłoszenia: WARSZTATY BACHATY 20 CZERWCA
W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zachęcamy do zapisów w parach.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci. W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.