Ważne informacje!

SunKursanci i Przyjaciele,

Sporo z Was już wie, ale pewnie nie wszyscy zostali poinformowani: od 8 czerwca wracają regularne kursy w Sun Salsie. W myśl zasady “co nas nie zabije to nas wzmocni” wracamy więksi (o dodatkowe kilogramy) i silniejsi!

Szkoła ta sama; ludzie ci sami a jednak będzie inaczej… Postaram się zwięźle i jasno opisać co Was czeka w nowej rzeczywistości. Kilka z poniższych punktów brzmi groźnie (wytyczne do których jesteśmy zobligowani prawem) ale tak musi być – sytuacja poważna to i punkty poważne. Zaparzcie meliskę i do dzieła:

 1. Przed przyjściem na zajęcia MUSISZ się zapisać. Dotyczy to też osób uczestniczących w kursach przed “przerwą”. Takie, nazwijmy to: ponowne zgłoszenie. Zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem oraz informacją który kurs chcesz kontynuować wysyłajcie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com. Osoby, z którymi się kontaktowałam na messengerze lub sms’em – nie musicie wysyłać, jesteście już zapisani na listę. Jeśli poinformujesz mnie, że TAK, BĘDĘ a potem zmienią Ci się plany – daj znać! To bardzo ważne! Jeśli jesteś zainteresowany kursem od podstaw – napisz do mnie.
 2. Będą ograniczenia ilościowe kursantów na salach 
 3. Zaleca się by osoby przebywające w szatniach, korytarzach itp. zachowywały odpowiedni dystans społeczny, przyjmuje się, by zachowywali odległość nie mniejszą niż 1,5m oraz stosowali osłonę ust i nosa zgodnie z zaleceniami obsługi.
 4. Zgodnie z prawem podczas wysiłku fizycznego (jakim jest np. taniec) nie jest wymagana osłona ust i nosa.
 5. Obiekt rekomenduje, by osoby postronne w minimalnym stopniu przebywały na terenie placówki. Jeśli rodzic lub opiekun prawny przyprowadza dziecko na teren placówki, prosimy by w minimalnym stopniu kontaktował się z osobami z zewnątrz i opuścił ją tak szybko, jak to obiektywnie możliwe.
 6. Osoby z aktualnymi karnetami wykupionymi przed zawieszeniem zajęć mogą je zrealizować do końca lipca (rozumiemy, że warunki w których kupowaliście karnet różnią się od obecnych więc przedłużamy ich aktualność). Was też oczywiście obowiązuje zgłoszenie (patrz pkt. 1)
 7. Grafik pozostaje bez zmian ALE jesteśmy zmuszeni skrócić zajęcia o parę minut (solowe z 55min na 50min a zajęcia w parach z 85min na 75min) Jest to spowodowane przymusową przerwą między grupami przeznaczoną na dezynfekcję, wywietrzenie sali oraz aby uniknąć gromadzenia się osób np. w szatni
 8. Dezynfekujemy rączki jak najczęściej: przy recepcji, przed wejściem na salę, po wyjściu z zajęć
 9. Nie gromadzimy się. Przychodzimy 5 min przed zajęciami w stroju w którym będziemy tańczyć. Szatnie niech posłużą do ewentualnego przebrania się a nie przesiadywania. W miarę możliwości zaleca się od razu kierować na salę taneczną (oczywiście po uprzednim zgłoszeniu obecności na recepcji). Rzeczy osobiste zabieramy na salę. 
 10. Procedura wyjścia też musi być sprawna. Wiem, że jesteście stęsknieni ale wszelkie oznaki werbalne i niewerbalne okażcie sobie po wyjściu z obiektu. 
 11. Jeśli nie wycyrklowałeś godziny a na zewnątrz pogoda nie zachęca do spacerów – kieruj się w miejsce wskazane przez recepcjonistkę. 
 12. Zostaniecie poproszeni o podpisanie oświadczenia zdrowotnego. 
 13. Wprowadziliśmy “Procedurę realizacji polityki bezpieczeństwa sanitarnego”. Dokument będzie dostępny na tablicy ogłoszeń (korytarz, miejsce między szatniami)
 14. Na zajęciach będą rotacje ale jeśli chcesz tańczyć tylko ze swoją partnerką/partnerem – nie będziemy mieć przeciwwskazań. Poinformuj nas o tym już teraz. 

Ufff. Przebrnąłeś. Teraz pomyśl o tym chwile, zakoduj i wio do zgłoszeń i na salę bo ileż można na Was czekać! … 

Tak, tęskniliśmy… 

I to bardzo.