Salsoteka na 3 parkiety! Profesjonalny DJ Jorge – 11 czerwca 2021

OMG!!! Salseros usiądźcie (sensualowcy też możecie). To już potwierdzone: 11 czerwca organizujemy salsotekę na 3 parkiety
1 duża sala – salsa

2 średnia sala – bachata

3 mała sala – kizomba/urbankiz

Na sali „salsowej” zagra dla Was full professional DJ Jorge!!! Przyjedzie do nas z Niemiec, ale jako peruwiańczyk gorące rytmy ma we krwi, więc szykujcie się na zdarcie podeszwy. Zadbaliśmy również o tych co lubią się przytulać – na parkiecie kizomba/urbankiz  DJ Paweł zaprezentuje muzykę „exclusive”, o którą niektórzy chcą się pokroić. Parkiet bachatowy też dopieścimy – Adam Żak już o to zadba. 

Światowo w Sun Salsie? A jakże Czuję, że to będzie impreza jak za starych dobrych czasów. Nawet ekipa z Krakowa i Nowego Targu się zbiera 😀 Może Rzeszów i Mielec zawita? 

Mamy ograniczenie do 150 osób. Dlatego jeśli ktoś chce wziąć udział w tym wydarzeniu proszę wklikać się jako: WEZMĘ UDZIAŁ.

Link do wydarzenia na FB 

Równolegle będę prowadzić spis osób, które nie mają profilu na facebook’u. Jak będziemy się zbliżać do magicznej liczby 150 – informacja pojawi się w zakładce DYSKUSJA (na FB) i tutaj na stronie 

 

Szczegóły w pigułce: 

Data: 11 czerwca

Godzina: 22:00 – 3:00 

Koszt: 15zł (płatne na miejscu)

Zapisy: wklikaj się na wydarzenie WEZMĘ UDZIAŁ – tyle 

Osoby bez konta na facebook’u: zgłoszenia na profil Sun Salsy lub na mail sunsalsa.kontakt@gmail.com