Oferta specjalna

Ważne: to wyjątkowa oferta. Standardowe kursy w naszej szkole wyglądają inaczej. Warto zaznaczyć w zgłoszeniu, czy zapisujesz się na kameralny kurs z ograniczoną liczbą osób na sali czy na standardowy kurs, gdzie nie tańczymy w maseczkach i liczba osób jest większa niż 6.

💥Czy z jednej strony czujesz, że izolacja źle działa na Twoją psychikę i chciałbyś w końcu wyjść do ludzi natomiast już na samą myśl o wyjściu z domu odczuwasz strach i dyskomfort? A może znasz osobę, o której wiesz, że siedzi sama w domu i nie wiesz jak jej pomóc? Oto moja propozycja:
Zbieram chętne osoby na zorganizowanie kursu/ów dla osób z podobnymi obawami. Będą to małe grupy (max. 6 osób). Kursy zarówno solowe jak i w parach.
👉 Zorganizujemy je w godzinach, w których w naszej szkole nikogo nie ma. Będą tylko osoby z grupy.
👉 Zajęcia w bardzo dużej sali tak, aby odstępy były większe niż nawet 2m.
👉 Na początek, będziemy cały czas w maseczkach. Jak po jakimś czasie zdecydujemy się na ich ściągnięcie – będzie to zależne od zgody wszystkich osób na sali (jeśli pojedyncze osoby będą na to gotowe – zaprosimy na standardowy kurs realizowany w naszej szkole)
👉 Na kursie w parach nie będzie rotacji (zmian partnerek / partnerów w parach)
Takie zajęcia taneczne to dobry początek. W bezpieczny sposób spotkasz się z innymi ludźmi, poruszasz się, wytańczysz. I choć teraz nawet taka forma jest wyzwaniem – spróbuj! Już moja w tym głowa, żeby z lekcji na lekcję znikał dyskomfort i została sama radość z tańca i spotkania drugiego człowieka.
Zapraszamy do kontaktu: sunsalsa.kontakt@gmail.com lub 608596346