Nowe porządki

Nowe porządki w Sun Salsie. Chcąc zniwelować dreszczyk emocji związany z niepewnością, czy masz jeszcze wejście w karnecie czy nie – wprowadzamy namacalne, piękne, jeszcze ciepłe karneciki. Oprócz tego dla lepszej organizacji przed każdą lekcją dostaniecie sunsalsową tabliczkę, którą po wejściu na zajęcia zbierze instruktor. Dzięki temu ilość osób na sali zrówna się z ilością wpisaną na listę 🙂.

Dla jasności…
Co robić po wejściu do Sun Salsy:
1.) Przyjdź kilka minut wcześniej! Nowe zasady spowodują utworzenie kolejki na naszych przepastnych schodach. Szkoda by było, gdybyś spędził rozgrzewkę czekając na swoją kolej.
2.) Gdy już ujrzałeś za ladą naszą nową recepcjonistkę Anię, pokazujesz ząbki w pełnym uśmiechu i masz trzy opcje:
a.) wykupujesz pojedyncze wejście
b.) kupujesz karnet – dostaniesz karnet z wbitą pierwszą datą wejścia
c.) pokazujesz już wykupiony karnet Ani – ona wbija datę, oddaje Ci karnet
Po każdej z tych czynności dostajesz tabliczkę z logo Sun Salsy, którą oddasz instruktorowi.
3.) Idziesz do szatni, zostawiasz ubranie (tylko 😃 ) wierzchnie, PRZEBIERASZ BUTY, zabierasz torebkę czy inne cenne rzeczy, idziesz na salę
4.) Oddajesz tabliczkę instruktorowi

Ważne: tabliczka z logo nie może opuścić terenu szkoły, nie można jej oddać komuś innemu, jest do wykorzystania na te zajęcia na które się zgłosiłeś i na które odbiłeś się w karnecie.
Info dla statystów/statystek: przed zajęciami zgłaszasz Ani, że idziesz na dane zajęcia. Gdy statystujesz nie dostajesz tabliczki.