Kursy od podstaw i inne powroty

Witaj SunObserwatorze,🤗
KONKRETY SĄ NIŻEJ👇
Piszę z zaproszeniem do naszej Sun Salsy, w której spotkasz, poczujesz, porozmawiasz z żywym człowiekiem.
To co zamykamy w 2020r. to dramat samotności. Praca zdalna (jeśli w ogóle ją jeszcze mamy), brak przestrzeni do spotkań z ludźmi – smutki pozamykane w czterech ścianach.
Przestraszonych nie próbuję namówić. To propozycja dla GOTOWYCH na spotkanie z drugim człowiekiem, na radość i przynajmniej chwilowe nieanalizowanie przykrej rzeczywistości.
Zapraszamy Was do świata Sun Salsy. Szkoły tańca, w której robimy co możemy, aby każdy poczuł się jak u siebie wśród dobrych znajomych. U nas nie jesteś anonimowy – już po kilku zajęciach możesz poczuć, że ekipa z Twojej grupy to sympatyczni ludzie, równie niepewni w pierwszych krokach tanecznych ale łapiących bakcyla.
*skąd ta pewność, że tak będzie? Mamy talent do przyciągania najfantastyczniejszych ludzi Tarnowa, Jasła, Tuchowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Dębicy i wielu innych miast w promieniu kilkudziesięciu kilometrów. Jeśli tylko się na nich otworzysz – będzie szał.
Ktoś pomyśli: “brzmi jak fajna zabawa, ale ja chcę się nauczyć tańczyć”.
A ja na to: hola, hola! Mamy wśród instruktorów m.in. trzydziestolatka, który uczył już jako nastolatek i pamięta początki salsy w Polsce, instruktorów z certyfikatami zdobytymi na szkoleniach w Paryżu, a wszystkich charakteryzuje fakt, że oddają całą swoją wiedzę, pasję i serce do tańca po to, abyś stał się tancerzem jakim tylko chcesz.
Warto dodać, że po wieloletniej pracy nad sobą na naszych zajęciach możesz stać się instruktorem. Mamy w kadrze takie wyłowione perełki.
Przekonana/y? To teraz łap
👉👉👉KONKRETY👈👈👈
👉Start kursów od postaw:
Bachata (start 1.02.2021, poniedziałek, godz. 19:00) – miło i przyjemnie – zapisz się!
Lady Styling Bachata (start 1.02.2021, poniedziałek, godz. 18:00) – kobiecość w każdym wytańczonym ruchu – zapisz się!
Salsa L.A. (start 2.02.2021, wtorek, godz. 20:30) – mieszanka wybuchowa: technika, energia – zapisz się!
Salsa Cubana (start 3.02.2021, środa, godz. 19:00) – fun na całego – zapisz się!
Lady Styling Urbankiz (środa, godz. 18:00) – szukamy w sobie gracji przy dobrej muzyce (solowe, tylko dla pań) – można dołączyć
👉Nie masz pary? Zgłoś się sam! My zadbamy o równą ilość partnerek i partnerów. Robimy zmiany w parach, lecz jeśli sobie nie życzysz – uszanujemy Twoją wolę.
Zgłoś chęć uczestnictwa w zajęciach – odezwiemy się do Ciebie. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu (potrzebny na wszelki wypadek). Na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com z dopiskiem SALSA LA / CUBANA / LADY STYLING / BACHATA / BODY MOVEMENT. Nie wiesz na co się zdecydować?🤔 Napisz luźnego maila, a ja po krótkim wywiadzie dopasuje kurs idealny 👌
👉A może już u nas byłeś i choć tęsknisz, 😖to obawiasz się, że nie znajdzie się odpowiednia grupa dla Ciebie? Opowiedz mi swoją historię 🤗 (tzn. napisz do której grupy chodziłeś i przez jaki czas) a ja coś wymyślę 😎
👉Życzę Wam cudownego nowego roku🍾🎇, pełnego bezpiecznej bliskości z drugim człowiekiem, pomyślności i chyba wyczekiwanej przez wszystkich normalności.