Kurs Tanga – 7 listopada 2020

  • 07 października 2020

Zapraszamy Cię do tajemniczego świata tanga…
Tango – elegancja, szyk i zmysłowość, która sprawia, że taniec ten jest inny niż wszystkie
Zajęcia wyjątkowe z instruktorami z najwyższej półki.

Kolejne spotkania planujemy co ok 3-4 tygodnie. Szczegóły omówimy na zajęciach.

Data: 7 listopada 2020

Program:
13:00 – 14:00 lekcja 1
14:10 – 15:10 lekcja 2
przerwa
15:40 – 16:40 lekcja 3
16:50 – 17:50 lekcja 4

Cena:
1 osoba: 160zł/4h
para: 300zł/4h

Dla chętnych możliwość zorganizowania wspólnego zamówienia obiadu do siedziby naszej szkoły. Szczegóły omówimy przed zajęciami.

Zgłoszenia:
W celu zapisania się na warsztaty prosimy o wysłanie maila ze zgłoszeniem (imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz potwierdzeniem wpłaty) na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com z dopiskiem TANGO
Nr konta:
SZKOŁA TAŃCA SUN SALSA JOANNA SANOCKA
80 1160 2202 0000 0004 7451 8999
… lub zapisz się w recepcji

Instruktorzy:
Ewa i Piotr poznali się w 2012 r. na jednej z krakowskich milong i od pierwszego momentu zwrócili na siebie uwagę. On kompozytor, ona tancerka. Ich odmienne doświadczenia prowadziły do częstych dyskusji i rozważań na temat tanga, które stało się wspólną pasją. Po krótkim czasie zostali parą, na scenie i w życiu prywatnym. W 2017 r. przeprowadzili się do Włoch by doskonalić swoje umiejętności w szkole Gianpiero Galdiego, meastro tanga i wybitnego tancerza młodego pokolenia. Razem z jego zespołem Tangere, występowali na scenach m.in. w Palermo, Ravennie i Cluj-Napoca. Występowali jako solowa para na licznych festiwalach tanga w Polsce i za granicą. Obecnie przebywają w Krakowie, gdzie prowadzą regularne zajęcia tanga.

Ewa edukację taneczną rozpoczęła w szkole podstawowej – od tańca towarzyskiego, techniki klasycznej, przeszła do tańca współczesnego, by na końcu dojść do tanga, które jest jej najbliższe. Jest zawodową tancerką i dyplomowaną nauczycielką tańca. W rodzinnym Krakowie ukończyła studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego na dwóch kierunkach: psychologii i socjologii. Przez rok studiowała choreografię i techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi. Ukończyła roczny kurs Terapii Tańcem i Ruchem organizowany przez Instytut DMT – Polski Instytut Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Warszawie. Obecnie jest w trakcie rocznego szkolenia Podstawy Choreografii Scenicznej pod kierownictwem Iwony Olszowskiej.

Piotr jest kompozytorem, teoretykiem muzyki i zawodowym tancerzem. Pochodzi z Krakowa. Przez klikanaście lat uczył się w szkole muzycznej I i II stopnia w klasie skrzypiec. Edukację muzyczną kontynuował na Akademii Muzycznej w Krakowie, którą ukończył z wyróżnieniem. Wiedzę i umiejętności z zakresu muzyki wykorzystuje również jako tangowy DJ. Swój warsztat taneczny uzupełnia zgłębiając aktywnie techniki improwizacji i praktykując jogę.