High Heels Dance – start 24 września 2021

Zapraszamy na regularny kurs High Heels Dance z Marzeną Suder – zajęcia na których kobiecość jest na pierwszym planie. Sprowadziliśmy instruktorkę wyszkoloną po uszy i z pasją do tańca widoczną na każdych zajęciach.
Start kursu: 24 września (piątek)
Godzina:
18:30 – BRAK MIEJSC (możesz zapisać się na listę rezerwową)
19:30 – trwają zapisy
Cena: 30zł /1 lekcja, 90zł/karnet
Zapisy: Wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, nr telefonu) z dopiskiem HIGH HEELS na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com lub zadzwoń 608-596-346
Poznajcie Marzenkę bliżej:
Tancerka, instruktor, choreograf. Swój warsztat szkoliła w najlepszych szkołach tańca na świecie, m.in. Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex, Edge w Stanach Zjednoczonych oraz w londyńskich: Pineapple, Base i Studio 68.
Oprócz licznych osiągnięć turniejowych (m. in zwycięstwo na Mistrzostwach Polski Cheerleaders) Marzena ma na swoim koncie występy na największych polskich scenach u boku takich gwiazd jak: Cleo, Kaen, Reni Jusis, Jesika, Eric Prydz czy Boney M. Jest wszechstronną tancerką, a jej zapał i talent wielokrotnie mogliśmy podziwiać w telewizji w czasie produkcji „Sylwester z Polsatem”, podczas mistrzostw w skokach narciarskich, czy też show w największym parku rozrywki w Polsce – Energylandii.
Na co dzień jest instruktorką w Egurrola Dance Studio w Krakowie.