Bezpieczna oferta

Witajcie SunPrzyjaciele ,

Jak kameleon dostosujemy się do sytuacji;

Robimy wszystko abyś czuł się bezpiecznie dlatego stworzyliśmy ofertę specjalnie dla ostrożnych:

  1. lekcje indywidualne – czyli jesteś sam na sam z instruktorem/instruktorką.

  2. lekcje w małych grupach – masz paczkę znajomych/koleżanek/rodzinę itp. i obawiasz się kontaktu z kimś z zewnątrz? Ogarnij ekipę a my poprowadzimy dla Was zajęcia. Warunki takich zajęć (cena, termin, czas trwania) dobierane są indywidualnie. Cennik regularnych zajęć dostępny na stronie nie dotyczy tego typu zajęć.

 

👉Jeśli jesteś naszym kursantem, podpowiadam jak można wykorzystać tą ofertę:

  • miałeś przerwę lub chcesz na spokojnie przeanalizować to co już zostało nauczone na kursie regularnym -> bierzesz lekcje indywidualne lub szukasz takich jak Ty i zgłaszasz ekipę do WIELKIEJ POWTÓRKI

  • czujesz, że stać Cię na więcej? Drzemie w Tobie natura wymiatacza dlatego chcesz być chwilę z instruktorem aby skupił się tylko na Tobie. Możesz również zebrać podobnych wariatów i razem cieszcie się świadomością, że Wasz poziom tańca sięga gwiazd.

 

Rada dla tych co oprócz tańca patrzą również na ekonomię przedsięwzięcia : zajęcia (choćby w małych grupach) w przeliczeniu na osobę wychodzą taniej #Szok #LubięOdkrywaćAmerykę

 

  1. Lekcje online – Coś dla tych uziemionych, którzy z nudów mają już policzone kafelki w łazience.

Nie każdy w domu ma swoją drugą połówkę, z którą mógłby trenować, dlatego na chwilę obecną planujemy zorganizować lekcje online tylko z zajęć solowych dla dziewczyn czyli Lady Styling Salsa, Lady Styling Bachata, Lady Styling Urbankiz. Jeśli jednak interesują Cię inne style (w parach) daj nam znać, a zobaczymy co da się zrobić.

 

👉Kurs regularny od podstaw – A może jesteś wolnym strzelcem i chcesz zapisać się na zajęcia grupowe (w naszej szkole)? Jesteśmy po to aby zorganizować Ci nie tylko partnera/partnerkę ale całą grupę. Oto jakie masz możliwości kursów od podstaw:

Bachata: poniedziałek 20:30, planowany start 30 listopada

Salsa LA: wtorek 20:30, planowany start 1 grudnia

Cennik kursów regularnych znajdziesz na http://sunsalsa.pl/cennik/

 

Jeśli przy którymś z tych punktów drgnęła Ci powieka i pomyślałeś/aś: O! Biorę!

To zapraszam do kontaktu sunsalsa.kontakt@gmail.com lub zadzwoń 608-596-346

 

Żadna z moich propozycji Cię nie ujęła? Nie złapała za serce? Ok. Wezmę to na klatę i czekam na Wasze propozycję jak w dzisiejszych czasach stać się królem/królową parkietu (parkietu w salonie ale niech no tylko Pinokio trochę zluzuje to będziesz gotowa/gotowy na pokazanie siebie światu. Tylko czy świat będzie na to gotowy….)

Pozdrawiam gorąco,

Joanna z Sun Salsy