Aktualności

Sezon taneczny w rozkwicie. Kursy od podstaw wystartowały ciesząc nas widokiem kursantów, którzy z werwą i ochotą idą w taniec jak dzik w żołędzie.

Dostaję od Was zgłoszenia na kolejne kursy od podstaw! I bomba!

Mamy już niemało zgłoszeń na:
Lady Styling Bachata – zajęcia solowe
Lady Styling Salsa – zajęcia solowe
Bachata  – zajęcia w parach lecz możesz zgłosić się bez partnera/partnerki*
Salsa – zajęcia w parach lecz możesz zgłosić się bez partnera/partnerki*

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższymi kursami lub innymi stylami tanecznymi, które mamy w naszej ofercie – śmiało napisz do nas! Po zebraniu ładnej gromadki, wyznaczam konkretny termin kursu od podstaw. Następnie kontaktuję się z osobami, które wyraziły zainteresowanie. Dzięki temu nie musicie czekać dłuuugich miesięcy na start kursów.

 

Większość naszych kursów ma określony program nauczania i nie można do nich dołączyć po drugiej, trzeciej lekcji (grupy są zamknięte). Natomiast mamy również ofertę dla osób, które borykają się ze zmiennym grafikiem pracy itp. i preferują zajęcia „z doskoku”. W takich sytuacjach sugerujemy wykorzystanie możliwości zakupu pojedynczych zajęć, aby wejścia z karnetu nie przepadały.

Oto lista zajęć, do których mamy możliwość wpisania nowych osób.

Bodymovement – poniedziałek 19:30, zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn,

Commercial Dance – piątek 19:30

Oczywiście zalecamy regularne uczestnictwo w zajęciach – dzięki temu efekty Twojej pracy będą szybciej zauważalne

Zapraszamy również na nasz profil na Instagramie @sun_salsa

To co, kiedy się widzimy?

Zapisy: Wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę kursu, który Cię interesuje) na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com lub SMS / tel. 608596346

*Nie masz pary? Zgłoś się sam! Robimy wszystko, aby finalnie na sali były porównywalne proporcje (partnerka – partner). Podczas zajęć obowiązują zmiany w parach (chyba, że życzysz sobie nie zmieniać się w swojej parze) dlatego nie ważne czy przyjdziesz ze swoją miłością, kolegą / koleżanką z pracy czy ledwo poznanym tajemniczym nieznajomym – i tak obtańczysz całą salę i to kilka razy!