Aktualna oferta

Za oknem aura jak w Krainie Lodu więc zakrzyknij: „Mam tę moc!” i zrób dziś coś dla siebie. Rzuć okiem na naszą listę kursów od podstaw, która rośnie niczym zimowa oponka… i zapisz się

Głodny(a)? Wzgardź batonem i idź potańczyć 😊 Czekamy na Ciebie odśnieżeni i dostępni 😀 Zapewniamy rozgrzanie nawet najzimniejszego zmarzlaka. 

Co przygotowaliśmy?

(aktualizacja 5 lutego)

Opcje tańca w parach:

Bachata – szturmem weszła na salony. Świat na jej punkcie oszalał. Szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca.

Salsa LA – salsa liniowa, taniec w którym partner prezentuje swoje wyćwiczone setkami powtórzeń umiejętności w sposób, jakby robił to od przedszkola, skupiając się jednak przede wszystkim na pięknym zaprezentowaniu partnerki. Ona, czując bezpieczeństwo w jego ramionach jest pod widocznym wrażeniem, a poczucie kobiecości wzrasta z każdą minutą tańca.

Salsa Cubana – najprawdopodobniej najbardziej integrujący taniec świata, w którym podczas jednego utworu tancerze wielokrotnie wymieniają się partnerkami/partnerami (nazywamy to ruedą; kilka par tańczy ustawiając się po okręgu, na hasła lidera tancerze wykonują np. zmianę partnerek lub konkretną figurę). Figury wykonywane w ruedzie można zastosować w tańcu jednej pary (gdy nie masz towarzystwa innych tancerzy). Lekcje prowadzi Maciej zwracający uwagę nie tylko na naukę kroków salsy cubany, ale również zadba o wzmocnienie mięśni brzucha poprzez permanentny uśmiech na zajęciach.

Taniec użytkowy – bazujący na krokach „2na1” oraz discofox przyda się na każdą okazję – sprosta zarówno muzyce skocznej, pełnej energii, jak i wolnym przytulańcom (bez konieczności monotonnego dreptania w miejscu). Ten kurs to pakiet króla/królowej parkietu. Gwarantujemy, że dzięki temu będziesz kończył imprezę nie pod stołem ale w glorii i chwale jako wymiatacz taneczny. Panie natomiast, będą rozchwytywane przez wszystkich partnerów.

Nie masz pary? Zgłoś się sam! Robimy wszystko, aby finalnie na sali były porównywalne proporcje (partnerka – partner). Podczas zajęć obowiązują zmiany w parach (chyba, że życzysz sobie nie zmieniać się w swojej parze) dlatego nie ważne czy przyjdziesz ze swoją miłością, kolegą / koleżanką z pracy czy ledwo poznanym tajemniczym nieznajomym – i tak obtańczysz całą salę i to kilka razy! 

Zajęcia solowe:

Lady Styling Bachata i Lady Styling Salsa – nasza armia tancerek nie może się mylić. To idealne zajęcia (solowe) dla kobiet, które chcą pokazać/odnaleźć swoją kobiecość oraz wytańczyć się opierając swój zdrowy ruch na solidnej technice.

Belly Dance – zapach orientu. Taniec brzucha to nie tylko zjawiskowe ruchy i stroje, to także możliwość rozbudzenia swojej zmysłowości, zwiększenia świadomości ciała i zyskania większej pewności siebie.  

High Heels – wyobraź sobie, że idąc do sklepu w dresie czujesz się jak milion dolarów. Pewność siebie i Twoje subtelne, choć nasycone kobiecością, ruchy zrobią wrażenie. Nasza petarda energetyczna Marzenka sprawi, że wyjdziesz z zajęć wytańczona i, paradoksalnie, z dużą dawką energii!

Terminy startów kursów od podstaw:

Zajęcia w parach*

Bachata – start 26 lutego, godz. 18:00

Salsa LA – start 27 lutego, godz. 19:00

Salsa Cubana – start 7 marca, godz. 19:00

Taniec użytkowy – start 13 marca, godz. 18:00

Zajęcia solowe

Lady Styling Bachata –  w związku z ogromnym zainteresowaniem (i brakiem miejsc na ponad miesiąc przed rozpoczęciem kursów) zbieramy zapisy na kolejną grupę. W zgłoszeniu napisz, w jakich godzinach jesteś dostępna

Lady Styling Salsa –  start 29 lutego, godz. 19:00

Belly Dance – start 4 marca, godz. 18:00

High Heels –  start 5 kwietnia, godz. 20:30

 

Większość naszych kursów ma określony program nauczania i nie można do nich dołączyć po drugiej, trzeciej lekcji (grupy są zamknięte). Natomiast mamy również ofertę dla osób, które borykają się ze zmiennym grafikiem pracy itp. i preferują zajęcia „z doskoku”. W takich sytuacjach sugerujemy wykorzystanie możliwości zakupu pojedynczych zajęć, aby wejścia z karnetu nie przepadały.

Oto lista zajęć, do których mamy możliwość wpisania nowych osób.

Bodymovement – poniedziałek 19:30, zajęcia solowe dla kobiet i mężczyzn,

Commercial Dance – piątek 19:30

Oczywiście zalecamy regularne uczestnictwo w zajęciach – dzięki temu efekty Twojej pracy będą szybciej zauważalne

Pozostałe zajęcia bez zmian!

Zapraszamy na nasz profil na Instagramie @sun_salsa oraz na Facebook’u – tam na bieżąco informujemy co u nas się dzieję

To co, kiedy się widzimy?

Zapisy: Wyślij zgłoszenie (imię, nazwisko, nr telefonu oraz nazwę kursu, który Cię interesuje) na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com (lub kliknij na górze strony ZAPISZ SIĘ

Istotne informacje znajdziesz: TUTAJ

Zajęcia raz w tygodniu

*Nie masz pary? Zgłoś się sam! Robimy wszystko, aby finalnie na sali były porównywalne proporcje (partnerka – partner). Podczas zajęć obowiązują zmiany w parach (chyba, że życzysz sobie nie zmieniać się w swojej parze) dlatego nie ważne czy przyjdziesz ze swoją miłością, kolegą / koleżanką z pracy czy ledwo poznanym tajemniczym nieznajomym – i tak obtańczysz całą salę i to kilka razy!