Zmiany!

Kursanci! Byli, obecni, przyszli…

Nadchodzą przełomowe zmiany dla naszej Sun Salsy. Mimo że niektóre z nich są wynikiem sytuacji bez wyjścia, to wierzymy, że co nas nie zabije to nas wzmocni a od teraz nasza szkoła będzie dla Was jeszcze bardziej atrakcyjna.

Ale od początku:

Dosłownie 3 dni przed rozpoczęciem nowego sezonu, jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o wzroście kwoty za wynajem sali o 150%! W sytuacji gdy kursanci już przebierają nogami, nowy grafik rozpisany, listy pełne na nowe kursy – zostałam postawiona przed dylematem: co dalej? Dyrektor TOSIRU był nieugięty. Decyzją Prezydenta Miasta Tarnowa wszystkie obiekty sportowe należące do TOSIRU są “dotknięte” podwyżką.

Podjęłam decyzje o wynajęciu własnego lokalu. Znalezienie idealnego miejsca graniczyło z cudem ale się udało! Sun Salsa się przeprowadza! Nowy lokal znajduje się przy ul. Kochanowskiego 37 (obok toru kartingowego Daytona). Mam ogromną nadzieję, że zakochacie się w tym miejscu tak jak ja. Dwie duże sale, szatnie, gustowne łazienki… po prostu miejsce, gdzie chce się być, a jak wypełnicie ją swoją obecnością będzie to miejsce magiczne. Jestem tego pewna😍

Salsoteki, warsztaty weekendowe, jest nawet opcja zorganizowania grilla obok budynku!

W związku ze znacznym podwyższeniem standardu miejsca, gdzie będą się odbywać zajęcia, musimy zwiększyć ceny zajęć…. Wiem, pewnie nie raduje Was ta informacja ale jeśli zaufacie nam i choć raz odwiedzicie nas na Kochanowskiego, to będziecie wiedzieć, że jesteśmy tego warci.

👀➡️ ZMIANA LOKALIZACJI I CENNIKA OBOWIĄZUJE OD 26 WRZEŚNIA ( CZWARTEK). ⬅️👀

Moim marzeniem jest aby oprócz profesjonalnej nauki tańca, Sun Salsa kojarzyła się z miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich. Byłoby cudownie gdybyś tworzył to miejsce razem z nami!