Warsztaty salsy cubany i reggaeton z Piotrem Grzybkiem – 22 maja

Tym razem proponujemy Wam salsowy dynamit. Warsztaty salsy z Piotrem Grzybkiem. Na zajęciach będzie mu partnerować Natalia.
Poczytajmy z kim mamy do czynienia:
Piotrek Grzybek to nieszablonowy tancerz z Krakowa, dla którego priorytetem na zajęciach jest twórcze flow. Często daje ponieść się emocjom panującym na sali i zabiera swoich podopiecznych w podróż do świata bez tanecznego wstydu, kanonów i ograniczeń. Reggaetonu uczył się na Kubie, wiec na jego zajęciach poczujesz jego prawdziwą esencje. Kocha inspirować ludzi i udowadniać im, że mogą pokonać swoje bariery, a granice nie istnieją. W tygodniu prowadzi zajęcia w krakowskich szkołach, lecz weekendowo wyjeżdża by inspirować na największych festiwalach w Polsce i za granicą. Jego największym dotychczasowym osiągnięciem jest prowadzenie zajęć na festiwalu Ingi Fominykh – Siberian Reggaeton Festiwal w Azji. Marzy o tym, by taniec w Polsce był głęboko wpisany do naszej kultury.
Natalia swoją taneczną przygodę rozpoczęła od tańca towarzyskiego. Z czasem jednak miejsce w jej sercu zajęły tańce karaibskie – salsa, bachata i merengue. W tych stylach szkoliła się oraz brała udział i zdobywała medale w turniejach i mistrzostwach krajowych. W 2014 roku wzięła udział w Mistrzostwach Świata i Europy IDO w Tańcach Par i Synchro Dance w Austrii. Obecnie nadal rozwija swoje umiejętności taneczne, głównie w reggaetonie oraz w salsie. Taniec zawsze wyzwala w niej pozytywną energię i sprawia, że na jej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, którym zaraża innych.
-> 😮 Czy Wy to czujecie? Będzie ogień.
A teraz konkrety:
Data: 22 maja
Poziom:
Zajęcia solowe – open (dla wszystkich)
Zajęcia w parach – min. 3 miesiące nauki
Program:
15:00 – 16:00 reggaeton – choć od podstaw, to będzie moc (dla wszystkich)
16:10 – 17:10 salsa solo – technika, bodymovement i wszystko to co potrzebujesz na początek (dla wszystkich)
17:20 – 18:20 cubana show style – cubana w parach
Cennik:
2h (reggaeton + salsa solo) -> 80zł/1os
1h (cubana show style) -> 40zł/1os, 60zł/para
ZAPISY NA WARSZTATY
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane:
1.) imię i nazwisko
2.) numer telefonu
3.) wybrana opcja: 2h (reggaeton + salsa solo) lub 1h (cubana show style) lub pełen pakiet (3h)
Jeśli zgłaszasz się w parze na zajęcia w parach podaj imię i nazwisko partnera/partnerki
Tytuł: WARSZTATY CUBANY 22 maja
W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.
Zwrotów nie przewidujemy, jednak możecie przekazać swój bilet na osobę o tej samej płci (dotyczy zajęć w parach). W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Serce chciałoby zorganizować Wam practis po warsztatach. I choć sytuacja w kraju idzie ku dobremu to na chwilę obecną nic obiecujemy. Natomiast oczekujcie dobrych wieści. Jeśli warunki na to pozwolą ogłosimy informację o practisie kilka dni przed, aby być pewnym, że żadne zmiany w prawie nie przeszkodzą w organizacji.