Warsztaty Bachaty – 27 stycznia 2024 r.

Kolejne warsztaty bachaty sięgające gwiazd!

Poziom: średniozaawansowany 

Instruktorzy:

Monika Sęk-Rojewska – założycielka i właścicielka prężnie działającej szkoły Latin Dance Academy w Łodzi. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych instruktorek Bachaty w Polsce. Jest również założycielką dwóch prężnie działających i odnoszących sukcesy w całej Polsce tanecznych grup kobiecych – Las Estrellas oraz Rough Diamonds oraz twórczynią niezliczonych choreografii dla grup parowych i solowych. Monika współpracuje z wieloma szkołami tańca i organizatorami festiwali z całej Polski i poza jej granicami. Wraz ze swoim partnerem Danielem Rojewskim szkoli miłośników Bachaty i zaraża ich swoją pasją do tańca. Najważniejsze w tańcu są dla niej lekkość, emocje, porozumienie i estetyka. Jej styl tańca określa się jako bardzo sensualny, płynny i kobiecy.

Daniel Rojewski – Założyciel szkoły Latin Dance Academy, magister inżynier oraz dyplomowany pedagog. Licencjonowany instruktor tańca i fitnessu. Prekursor Bachaty Sensual w Łodzi, instruktor tańca od 2005 roku. Założyciel formacji tanecznych:j Amigos, Dance Mechanics, Las Chicas odnoszących sukcesy w całej Polsce. Podczas swoich zajęć stawia przede wszystkim nacisk na technikę, dobre samopoczucie kursantów i…swoisty humor! 

Prywatnie małżeństwo łączące dwa dominujące charaktery. Silni, niezależni i… wiecznie uśmiechnięci! W swoim tańcu podkreślają bliskość, naturalność i prawdziwość przekazywanych emocji. Ich styl określa się jako niezwykle płynny, delikatny i w 100% sensualny.

 

Konkrety:

Data: 27 stycznia 2024 r.

Program:
12:00 – 13:00 – zajęcia solowe
Daniel: Footwork Musicality (panowie)
Monika: Bachata Ladies Styling (panie)

13:10 – 14:10  Bachata Sensual
14:15 – 15:15  Bachata Be Creative
15:20 – 16:20 Bachata Social Tricks

21:00 – Salsoteka na 3 parkiety (uczestnicy warsztatów w parach wejście GRATIS, dla pozostałych cena to 30zł). Skład DJ-ski podamy w późniejszym terminie. 

Cena:

I PRÓG CENOWY (cena obowiązuje do 23 grudnia)

Opcja 1: pełny pakiet: 1h solo + 3h zajęć w parach + salsoteka GRATIS  – 180zł / 1 os
Opcja 2: 1h solo – 70 zł
Opcja 3:  3h zajęć w parach + salsoteka GRATIS – 150zł / 1 os

II PRÓG CENOWY (od 24 grudnia do 26 stycznia)  – do każdej z opcji + 20 zł 

Wstęp na salsotekę dla osób nie biorących udziału w warsztatach oraz dla osób wykupujących tylko zajęcia solowe: 30 zł 

 

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona

ZAPISY NA WARSZTATY

Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane uczestnika/uczestników:

1.) imię i nazwisko

2.) numer telefonu

3.) numer opcji  

Tytuł: WARSZTATY BACHATY Monika i Daniel

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc lub konieczności czasowego wstrzymania zapisów dla jednej z płci z dbałości o proporcje na warsztatach) oraz informację jaką kwotę należy wpłacić wraz z numerem konta.

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możesz przekazać swój bilet osobie o tej samej płci. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.