Salsa Cubana od podstaw

Salsa cubana – taniec, który porywa każdego, a jak już porwie to uśmiech z twarzy nie znika nawet po zejściu z parkietu. Do dziś nie wiadomo czy to zasługa muzyki, kroków, możliwości tańca po kole z równoczesnym wykonywaniem figur lub zwinnych zmian partnerek czy też jest to sprawka naszego instruktora Maćka.
Kim jest Maciek? Krakowski instruktor z wieloletnim stażem (nierzadko zwany jest dinozaurem – swoją historię z tym tańcem rozpoczął 15 lat temu). W Krakowie można go spotkać w takich szkołach jak: Sabrosa Dance Studio i La Rosa Negra.

TY: Wszystko fajnie, ale ja nie mam partnera/partnerki…
MY: Zgłoś się sam! My zadbamy o równą ilość partnerek i partnerów. Cubana to taniec użytkowy/socjalny dlatego na zajęciach staramy się robić częste zmiany partnerów i partnerek.

TY: Hmmmm… no nie wiem…
MY: Masz wolne wieczory i nie wiesz co z nimi zrobić? Chciałbyś poznać nowych ludzi, którzy odkąd do nas dołączyli, nie wiedzą co to nuda? A może chcesz w końcu zrealizować plan noworoczny i nauczyć się tańczyć? Nie ważne jaki masz powód, istotne jest to, że u nas nauczysz się tańczyć – a na salsotekach (imprezach, organizowanych przez nas) będziesz się czuł jak na prywatce u dobrych znajomych.
Sun Salsa to nie tylko nauka, to sposób spędzania czasu, to grupa dobrych znajomych a przede wszystkim miejsce otwarte na nowych ludzi.

Przyjdź, tańcz i bądź jednym z nas…

Start: 21 listopada, godz: 19:00

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o wysłanie maila ze zgłoszeniem (imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu) na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com
z dopiskiem CUBANA