Lady Styling Weekend – 7 grudnia 2019

 

Zapraszam na drugie spotkanie Lady Styling Weekend
To alternatywa dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w regularnych zajęciach w tygodniu.
Pierwsza edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem dlatego zanim „zaskoczą” nas święta zdążymy spotkać się 7 grudnia. Kolejne nasze spotkanie dopiero w styczniu!

Dlaczego warto przyjść na zajęcia solowe dla kobiet?
Wyobraź sobie ekipę sympatycznych dziewczyn, które tak jak Ty mają różne oczekiwania (zgubić zbędne kilogramy, wziąć oddech od życia codziennego, zapomnieć o problemach) ale przede wszystkim chcą zrobić coś dla siebie i pięknie się ruszać. A to wszystko przy dobrej muzyce i w klimatycznej sali Sun Salsy. Czy masz duszę gwiazdy czy szarej myszki – postaram się abyś wyniosła z tych zajęć coś dla siebie.

Data: 7 grudnia
Zajęcia będą miały charakter warsztatowy czyli nie będziemy się spotykać w każdą sobotę.

Program:
15:00 – 15:55 – Lady Styling Salsa P1– od podstaw
16:00 – 16:55 – Lady Styling Salsa P2 – znam podstawy salsy*
17:00 – 17:55 – Lady Styling Bachata – zajęcia dla wszystkich
*P2 -to zajęcia dla tych, którzy uczestniczyli w pierwszej edycji Lady Styling Weekend oraz spragnione tańca dziewczyny z P1

Cennik:
1 lekcja – 25zł
2 lekcje – 40zł
3 lekcje – 60zł

Zainteresowana? Wyślij zgłoszenie (imię i nazwisko, nr telefonu oraz informację na które zajęcia przyjdziesz) na adres: sunsalsa.kontakt@gmail.com a w tytule wpisz: LS WEEKEND
Na zajęcia należy przyjść w stroju niekrępującym ruchów (np. jeansy i koszulka wystarczą). Zachęcam do butów na niewysokim obcasie ale jeśli jesteś przypadkiem wkładającym szpilki raz na rok – wybierz bezpieczniejszą formę (np. buty typu balerinki).