Kursy od podstaw – maj 2021

Witajcie SunPrzyjaciele,

Słońce, nie słońce – my w Sun Salsie trzymamy fason i jedziemy z tematem gorących klimatów przez cały rok. A w związku z tym, że odmraża się aura za oknem i nie tylko, przedstawiam Wam “odmrożone”

propozycje kursów od podstaw:

Lady styling bachata – poniedziałek godz. 17:00 (start kursu 24 maja)

Salsa LA – wtorek 20:30 (start kursu 25 maja)

Bachata – wtorek 19:00 (start kursu 25 maja)

Urbankiz – środa 19:00 (start kursu 26 maja)

Kursy do których możesz dołączyć w każdej chwili:

Lady Styling Urbankiz – środa godz.18:00

Men Bodymovement – piątek godz. 18:00

Lady Bodymovement – piątek godz. 18:00

Stretching (zdrowotne rozciąganie) – poniedziałek 21:00

Zainteresowana/y? Wyślij koniecznie zgłoszenie z:

 • imieniem i nazwiskiem

 • nr telefonu

 • wybranym kursem

 • jeśli zapisujesz się w parze – imię i nazwisko partnera/partnerki

Pytania? Poczytaj poniższe punkty, a jeśli coś jest niejasne – śmiało podziel się ze mną wątpliwościami 🙂

Poznajmy się 🙂 czyli co warto o nas wiedzieć:

 1. Na kursy (w parach) w naszej szkole można się zapisać bez pary. Dzięki zapisom, kontroluję proporcję zapisanych partnerek i partnerów i w razie konieczności wstrzymuję zgłoszenia na daną płeć. Lecz nawet jeśli dostaniesz ode mnie wiadomość, że jesteś na liście rezerwowej – zamień podkówkę w uśmiech i uzbrój się w cierpliwość! Wysłałam już wiele radosnych wiadomości, że zwolniło się miejsce i z listy rezerwowej trafisz na listę główną (ponieważ proporcje się wyrównały). Lepiej jednak działać na dwa fronty: z mojej strony uruchamiam tryb “werbujemy partnera/partnerkę” natomiast i Ty rozglądnij się, bo może gdzieś w Twoim otoczeniu czai się cichociemny tancerz/tancerka, któremu potrzeba tylko bodźca… (i wtedy wyskakujesz Ty z propozycją zapisania się na kurs razem). Bez obaw, że utkniecie ze sobą na całe zajęcia. Przeczytaj kolejny punkt…
 2. Na zajęciach obowiązują zmiany w parach (czyli każdy tańczy z każdym). Dzięki temu jesteśmy w stanie wychwycić więcej błędów w prowadzeniu, a po za tym… po kilku zajęciach masz pełną salę kolejnych znajomych, którzy przeżywają te same rozterki i tą samą frajdę na zajęciach co Ty. Niejedne dyskusje mają swoje zakończenia w “kawiarnii” 😉 Uwaga! Jeśli jednak chciałbyś/chciałabyś tańczyć tylko ze swoją połówką – nie ma problemu! Jedynie zgłoś taką chęć instruktorowi.
 3. Stajemy na głowie, żeby na sali były równe proporcje i maksymalnie 3 partnerki więcej względem liczby partnerów.
 4. W związku z obecną sytuacją epidemiczną, przed zajęciami zostaniecie poproszeni o wypełnienie ankiet zdrowotnych. Koniecznie przyjedźcie wcześniej, aby nie tracić zajęć stojąc w kolejce!
 5. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 6. W co się ubrać? W to co chcesz! ALE: Dziewczyny, 20-centymetrowe szpile zostawmy na inne okazje. Panowie, jeśli wybierzesz zamiast koszulki koszulę, sprawdź czy nie ogranicza Twoich nowych, tanecznych ruchów. Tak naprawdę przyjmiemy Cię choćbyś przyszedł w tradycyjnym stroju Nowej Huty. Ważne! Obuwie na zmianę powinno być czyste i raczej nie z gumową podeszwą (tak, aby zbytnio nie trzymały się parkietu). Panie – sugerujemy buciki na niewysokim obcasie lecz jeśli czujesz, że to już zakrawa na pracę na wysokościach – balerinki lub inne płaskie buty też będą odpowiednie.
 7. Płatność za zajęcia odbywają się na miejscu, przed zajęciami.
 8. W Sun Salsie możesz kupić pojedynczą lekcję lub karnet (4 zajęcia, na 4 tygodnie). W czasie trwania karnetu obowiązuje Cię zasada jednej usprawiedliwionej nieobecności. Na czym ona polega? Jeśli zgłosisz swoją nieobecność PRZYNAJMNIEJ JEDEN DZIEŃ WCZEŚNIEJ do godz. 22:00- zajęcia nie przepadają; przesuwamy je na kolejny tydzień. Taki przywilej masz tylko RAZ podczas trwania jednego karnetu na dany kurs.
 9. Warto wiedzieć, że oprócz regularnych kursów nasza szkoła organizuje dla swoich kursantów (i sunsalsowych przyjaciół) salsoteki, warsztaty, wyjazdy integracyjne – czyli wszystko to co sprawia, że Wasze umiejętności taneczne idą w górę, a przy okazji masz możliwość integracji z naprawdę ogromną liczbą osób. Krótko mówiąc: z nami nie będziesz się nudzić.
 10. Więcej o nas znajdziesz na:

  www: http://sunsalsa.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/SzkolaTancaSunSalsa

  YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCV6iBgEjCfv9rK2hpQ5aZ0g

 
To już troszkę o nas wiesz. Resztę zostawiam Tobie do odkrycia 😀
Pozdrawiam gorąco i wraz z teamem Sun Salsy czekamy na Was