Kamila2

Instruktor: Kamila Malawska
Taniec: Urbankiz, Kizomba

Tancerka, u której niespożyte pokłady energii objawiały się już od dziecka. Ich pierwszy poważny upust nastąpił w wieku 7 lat na zajęciach baletu w Tarnowskim Ognisku Baletowym, gdzie szpagaty na wszystkie strony były dla niej niczym bułka z masłem. Po kilku latach przerwy znowu stanęła na tanecznym parkiecie jako kursantka Sun Salsy na zajęciach salsy liniowej. Oczywiście taniec, atmosfera, festiwale w kraju i zagranicą – spowodowały, że oprócz kariery zawodowej coraz częściej znajdowała czas na taniec. „Liniówka” była początkiem ale to, w czym Kama czuje się jak ryba w wodzie to Urbankiz. Razem z jej tanecznym partnerem, Pawłem Kózką, tworzą parę od której nie można oderwać wzroku.

Instruktorzy certyfikowani przez Carolę i Curtisa (założyciela stylu) oraz pierwsza para na świecie (jedyna w Polsce) wybrana do grupy C&C Dance Company. A oto co sami mówią o swoich zajęciach:

Nasz taniec charakteryzuje się niezwykła dbałością o technikę i zasady obowiązujące w Urbankiz. Nie korzystamy z miliona akrobacji, a mimo to na parkiecie przykuwamy uwagę czystością prowadzenia, feelingiem i musicallity.

Na zajęciach nasi kursanci dowiadują się jak stawiać kroki, jak utrzymać balans i kontakt w tańcu, a przede wszystkim co zrobić by prowadzenie partnera było czytelne i przyjemne dla partnerki.

Pokazujemy, że Urbankiz nie musi być „sztywny”, spięty i męczący.