High Heels – Patryk Rożniecki i Marzena Suder, 21 maja

Idealne połączenie dwóch ogromnych żywiołów jakimi jest kobieca sensualność, wyzwolenie i autentyczność z wulkanem energii scenicznego zwierzaka.

O kim mowa? Patryk Rożniecki i Marzena Suder – połączyła ich przyjaźń oraz miłość do tańca…

Dziś spotykają się na jednej scenie tanecznej, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Będą leciały iskry!

Patryk Rożniecki – choreograf, tancerz i nauczyciel. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca na całym świecie, głównie w Los Angeles, Kopenhadze, Paryżu i Londynie. Finalista drugiej edycji You Can Dance „Po prostu tańcz” która dała mu szansę na pracę z gwiazdami europejskiej sceny muzycznej oraz przetestowanie swoich umiejętności tanecznych w teatrze, gdzie brał udział w takich spektaklach, jak m.in; „Upiór w operze”, „La Cage aux Folles” czy „Chopin musi umrzeć”.

Ostatnie kilka lat swojej pracy poświęcił propagowaniu stylu jakim jest High Heels i stał się jego prekursorem w Polsce. Bardzo intensywnie warsztatuje i dzieli się swoją pasją ze studentami z całego świata między innymi w Australii, Niemczech oraz na Islandii, gdzie regularnie uczy. Współpracuje również z artystami oraz bierze udział w produkcji programu Top Model jako trener na wysokich obcasach.

Jest charyzmatyczny, pełen emocji i dba o autentyczną ekspresję w tańcu. Jego zajęcia to nie tylko nauka choreografii a przede wszystkim laboratorium kobiecości. To warsztat bycia sobą i samoakceptacji, przytulenia swoich atrybutów i wykorzystania ich.

Marzena Suder – tancerka, instruktor, choreograf. Swój warsztat szkoliła w najlepszych szkołach tańca na Świecie m.in Los Angeles ( Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex, Edge), Londyn (Pineapple, Base, Studio 68) Włochy oraz Polska. Marzena to bardzo żywiołowa i sympatyczna kobieta, która swoją energią przyciąga innych, zarażając ich pozytywnym nastawieniem do życia i miłością do tańca. Prócz licznych osiągnięć (m. in zwycięstwo na Mistrzostwach Polski cheerleaders) Marzena ma na swoim koncie występy u takich gwiazd jak :Cleo, Kaen, Reni Jusis, Jesika, Eric Prydz, Boney M. Jest wszechstronną tancerką. Jej zapał i determinacja wielokrotnie mogliśmy widzieć w telewizji na takich występach jak Sylwester z Polsatem, Mistrzostwa w Skokach Narciarskich czy też show w największym Parku Rozrywki w Polsce – Energylandia.

 

Ekcentrik Collabo taneczna podróż przez wszystkie ważne elementy, takie jak świadomości umysłu i dyscypliny ciała, która pozwala Ci sięgać swoich limitów

Jeśli jednak szukasz jedynie warsztatu typu sexy dance to tu poprzeczka będzie postawiona wyżej. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony jest na taniec – muzykalność, pewność siebie, performance.

Na każdych warsztatach pracujemy nad choreografią, a Ty masz okazję pokazać to co najlepsze w Tobie. Intensywne 3 godzinne spotkanie na szpilkach w Tarnowie!

Data: 21 maja

Plan Warsztatów:

17:00 – 18:30 High Heels Foundation (Podstawy tj. chodzenie na szpilkach, muzykalność, dril & floorwork)
18:30 – 20:00 High Heels Choreo (Choreografia na szpilkach, seksapil i zabawa)

Cena:
210 zł – do 30 kwietnia
240 zł – do 21 maja

Zadatek (bezzwrotny): 100 zł

WAŻNE! Bezwzględnie wymagamy gumowych nakładek na obcasy

Liczba miejsc ograniczona

Zapisy:
Aby się zapisać wyślij zgłoszenie na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com zawierające dane:
1.) imię i nazwisko
2.) numer telefonu

Tytuł: WARSZTATY High Heels – 21 maja

W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z informacją, czy zostałeś dopisany do listy głównej, czy do listy rezerwowej (np. w przypadku wyczerpania puli miejsc) oraz numer konta. Pamiętaj! Na salę zostaną wpuszczone tylko osoby z gumowymi nakładkami na obcasy.

Nie musisz płacić pełnej kwoty. Możesz wpłacić 100zł zadatku (bezzwrotnego), a resztę dopłacić do 14 maja. Po 14 maja nie będzie możliwości zadatku (będą przyjmowane tylko pełne kwoty)

Zwrotów nie przewidujemy, jednak możesz przekazać swój bilet innej osobie. W takiej sytuacji  należy wysłać do nas informację z danymi osoby na wymianę.

W przypadku wyczerpania liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.