Do wszystkich mam! I nie tylko…

Uwaga!
Nie ma konieczności zapisania się w pakiecie. Czyli jeśli chcesz oddać dziecko w nasze ręce a sama iść w tym czasie na zakupy… OK! A może chcesz zapisać się sama na zajęcia… też OK! Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom organizujemy równolegle działające kursy:
Lady Styling i zajęcia dla dzieci
Podczas gdy Wy będziecie się dobrze bawić na zajęciach Lady Styling Wasze dzieci, w sali obok będą pod najlepszą opieką uczyły się podstaw tańca i rytmiki.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki.
Dwie grupy wiekowe:
17:00 – grupa wiekowa młodsza (4-6 lat)
18:00 – grupa wiekowa starsza (7-10 lat)

Odpowiednio, dla mam mamy propozycje zajęć:
17:00 – lady styling salsa
18:00 – lady styling bachata

Zajęcia dla dzieci
Instruktor: Izabela Cynar – doktor pedagogiki muzycznej, choreograf tańca towarzyskiego, magister sztuki w zakresie edukacji muzycznej, instruktorka z wykształcenia i z zamiłowania. Na jej zajęciach dzieci uczą się podstaw różnych tańców tak, aby w przyszłości mogły wybrać to co najbardziej ich kręci.

Lady Styling
Instruktor: Joanna Sanocka – zajęcia z nią to mieszanka sporej dawki techniki zdobytej u najlepszych instruktorów na świecie z zachowaniem atmosfery zabawy i przyjemności jaką daje taniec.
W naszej szkole wiemy, jak bardzo dziewczyny pragną pięknie wyglądać na parkiecie a przy tym wyrazić siebie i przede wszystkim czuć się kobieco. Dlatego mamy sporą ofertę zajęć przygotowaną tylko dla nich!
Lady Styling Salsa – coś dla miłośniczek żywiołowej salsy. Tutaj dasz czadu, wytańczysz się, dodasz „smaczki” do swojego tańca (które można wykorzystywać nie tylko w salsie) a przy okazji, od niechcenia, zgubisz kilogramy.
Lady Styling Bachata – tu jest gorąco i sensualnie. Przyjemna dla ucha bachata wprawi nas w miły nastrój ale nie ma się co oszukiwać – role i inne wygięcia dadzą nam wycisk.

Przekonana? Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń: 608-596-346

Zapisy:
sunsalsa.kontakt@gmail.com
z dopiskiem LADY STYLING – DZIECKO
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.