Cubana od podstaw – 4 października 2020

Salsa cubana – taniec, który porywa każdego, a jak już porwie to uśmiech z twarzy nie znika nawet po zejściu z parkietu. Do dziś nie wiadomo czy to zasługa muzyki, kroków, możliwości tańca po kole z równoczesnym wykonywaniem figur lub zwinnych zmian partnerek czy też jest to sprawka naszego instruktora Maćka.

Jednorazowe spotkanie – super okazja aby sprawdzić dlaczego to jeden z najpopularniejszych stylów w naszej szkole. Po warsztatach uczestnicy będą mieli okazje dopisać się do obecnej grupy od podstaw.
Szczegóły:
Data: 4.10
Program:
16:00 – 17:30 lekcja 1
17:45 – 19:15 lekcja 2
Cena za 3h – 70zł/os

TY: Wszystko fajnie, ale ja nie mam partnera/partnerki…
MY: Zgłoś się sam! My zadbamy o równą ilość partnerek i partnerów. Cubana to taniec użytkowy/socjalny dlatego na zajęciach staramy się robić częste zmiany partnerów i partnerek.

TY: Hmmmm… no nie wiem…
MY: Masz wolne wieczory i nie wiesz co z nimi zrobić? Chciałbyś poznać nowych ludzi, którzy odkąd do nas dołączyli, nie wiedzą co to nuda? A może chcesz w końcu zrealizować plan noworoczny i nauczyć się tańczyć? Nie ważne jaki masz powód, istotne jest to, że u nas nauczysz się tańczyć – a na salsotekach (imprezach, organizowanych przez nas) będziesz się czuł jak na prywatce u dobrych znajomych.
Sun Salsa to nie tylko nauka, to sposób spędzania czasu, to grupa dobrych znajomych a przede wszystkim miejsce otwarte na nowych ludzi.

Przyjdź, tańcz i bądź jednym z nas…

Pozostałe kursy od podstaw znajdziesz TUTAJ

W celu zapisania się na warsztaty prosimy o wysłanie maila ze zgłoszeniem (imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz potwierdzeniem wpłaty) na adres sunsalsa.kontakt@gmail.com z dopiskiem CUBANA
Nr konta:
Joanna Sanocka
76 1160 2202 0000 0002 3155 2889