Bachata od podstaw

  • 20 października 2021

Oferta specjalna na zajęcia bachaty:

Grupa podstawowa bachaty działa już w piątki o godz. 18:00. Możesz do niej dołączyć* poprzez warsztaty wyrównawcze, które organizujemy 6 listopada (sobota).

Podczas 3h zajęć poznasz podstawy, z którymi ochoczo pójdziesz w kolejny piątek (12 listopada) na zajęcia.

Bachata – już od kilku lat parkiety taneczne uginają się od tłumów zwolenników tego stylu. Lubiana za różnorodność “klimatów” jaką można osiągnąć w tańcu: sensualna, żywiołowa czy po prostu tańczona dla czystej zabawy. Szczególnie polecana osobom kompletnie nie tańczącym niczego 😀 Jej kroki podstawowe są szybko przyswajalne 🙂

Szczegóły:

Data: 6 listopada

Program:

10:30 – 12:00 lekcja 1

12:10 – 13:40 lekcja 2

Cena za całość (3h):

110 zł – 1 osoba

200 zł – para

Zapisy: sunsalsa.kontakt@gmail.com z dopiskiem WARSZTATY BACHATY 6 LISTOPADA. Dostaniesz maila zwrotnego z informacją dotyczącą płatności.

*Ważne: w związku z dbaniem o proporcje na zajęciach nie ma gwarancji, że po warsztatach 6 listopada dołączysz do grupy piątkowej. Przykładowo: jeśli po warsztatach zgłosi się 5 partnerek (i żadnego partnera) to zaburzy to proporcje i zapis będzie niemożliwy. Natomiast głowa do góry! Robiliśmy już takie akcje i zazwyczaj kończyło się to szczęśliwym zakończeniem. Jeśli zapiszesz się w parze – wtedy nie ma problemu. Wiem, wiele wątpliwości zrodziło się w Twojej głowie ale myślę, że warto spróbować i być dobrej myśli. Po 3h warsztatów poznasz podstawy i będziesz mógł określić czy to Twoje klimaty.