Aktualna oferta

Sezon trwa w najlepsze. Grupy o wszelkich poziomach wtajemniczenia (od podstawowych do zaawansowanych) zgłębiają tajniki tańca, dobrze się przy tym bawiąc.

Kolejna pełna gama kursów od podstaw wystartuje dopiero w styczniu/lutym, natomiast przedstawiam możliwości „na już”:

Lady Styling Salsa – start kursu 14 listopada godz. 19:00 – gr. podstawowa, zajęcia solowe dla kobiet

Salsa L.A. – start kursu 8 listopada godz.20:30 – gr. podstawowa, zajęcia w parach lecz można zapisać się solowo. BRAK MIEJSC – jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wyślij zgłoszenie. Gdy zwolni się miejsce dam Ci znać (możliwość dołączenia do grupy obowiązuje max. do trzeciej lekcji licząc od daty startu kursu)

Bachata – start kursu 15 stycznia 2024r. godz. 18:00 – gr. podstawowa, jeśli ta godzina jest dla Ciebie zbyt wczesna, to jest szansa (lecz nie ma gwarancji), że rozpoczniemy również drugą grupę od podstaw 15 stycznia o godz. 19:30. Wysyłając do nas zgłoszenie poinformuj nas, która opcja godzinowa jest dla Ciebie „ok”

 

Większość naszych kursów ma określony program nauczania i nie można do nich dołączyć po drugiej, trzeciej lekcji (grupy są zamknięte). Natomiast mamy również ofertę dla osób, które borykają się ze zmiennym grafikiem pracy itp. i preferują zajęcia „z doskoku”. W takich sytuacjach sugerujemy wykorzystanie możliwości zakupu pojedynczych zajęć, aby wejścia z karnetu nie przepadały.

Oto lista zajęc, do których mamy możliwość wpisania nowych osób.

Belly Dance – poniedziałek 18:30, zajęcia solowe dla kobiet

Bodymovement – poniedziałek 19:30, zajęcia solowe zarówno dla kobiet i mężczyzn,

High Heels – piątek 17:30 i 20:30

Commercial Dance – piątek 19:30

Oczywiście zalecamy regularne uczestnictwo w zajęciach – dzięki temu efekty Twojej pracy będą szybciej zauważalne 😊

To co, kiedy się widzimy?

Zapisy: tel./SMS 608596346 lub mail sunsalsa.kontakt@gmail.com