Nowe kursy od podstaw w 2020r.

Rzucamy nowe kursy od podstaw niczym proszek IXI w PRL. Zapisz się zanim ustawi się kolejka. 

Dla kogo?

  • dla singli
  • dla par

Masz/macie wolne wieczory i nie wiesz co z nimi zrobić lub… marzysz o tym, żeby zacząć spędzać je inaczej niż dotychczas? Chciałbyś poznać nowych ludzi, którzy odkąd do nas dołączyli, nie wiedzą co to nuda? A może chcesz zrealizować plan noworoczny i nauczyć się tańczyć? Nie ważne jaki masz powód, istotne jest to, że u nas nauczysz się tańczyć – a na salsotekach (imprezach, organizowanych przez nas) będziesz się czuł jak na prywatce u dobrych znajomych. Nowy rok to dobry pretekst aby wyjść z domu i zacząć przygodę z tańcem. Doświadczeni instruktorzy, doceniana przez kursantów niepowtarzalna atmosfera na zajęciach i radość z tańca – to czego możecie się u nas spodziewać. 

Kursy od podstaw:

Lady Styling Salsa (start 13.01, godz.19:00) – będzie energetycznie i kobieco

Salsa Cubana (start 15.01, godz. 20:30) – czysta radość z tańca 

Bachata – (start 17.01, godz.20:30) – nieco spokojniej ale równie przyjemnie

Tango – szczegóły LINK

Cennik:

Bachata, Cubana (85min) zapisy solo lub w parach – 1 lekcja: 30zł, Karnet (4 zajęcia) – 100zł (cena za osobę)

Lady Styling (55min) solo, tylko dla kobiet – 1 lekcja: 25zł, Karnet (4 zajęcia) – 80zł 

Na pozostałe kursy, które oferujemy w naszej szkole, nadal prowadzimy zapisy lecz nie mamy ustalonych konkretnych terminów rozpoczęcia kursów.

Znalazłaś/znalazłeś coś dla siebie? Wyślij zgłoszenie na sunsalsa.kontakt@gmail.com z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu, w tytule wpisz w zależności od wyboru: BACHATA /CUBANA /LADY STYLING SALSA lub… napisz do nas luźnego maila jeśli nie wie wiesz na co się zdecydować 😀

Zapraszamy!